Trabzonsporlu eski futbolculardan Ankara çıkarması

Trabzonsporlu eski futbolcular Ankara’da ziyaretlerde bulundu.

Trabzonsporlu eski futbolculardan Ankara çıkarması

Haber61 - Haber Servisi - Trabzonsporlu eski futbolcular Hamdi Aslan, Hüseyin Tok, Ali Kemal Denizci ve Soner Boz, TFF Trabzon Bölge Müdürü Serdar Bali önderliğinde önce Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak ardından Trabzonlu Ankara Emniyet Müdürü Servet Yılmaz ile bir araya geldiler.


Trabzon'da daha önce Hüseyin Avni Aker stadının içinde yeralan Profesyonel Futbolcular Derneği’nin yerinin değiştirilmesi münasebetiyle yeni yapılan yerin açılışını iki bakanında uygun olduğu bir tarihe yapılması konusunda planlama yapılmak için görüş aldıkları ifade edildi.

Dernek faaliyetleri ve çalışmalar hakkında Trabzonlu iki bakana da bilgiler aktaran Bali, Trabzonspor'un şampiyonluk döneminde yaşanan güzel anılarından bahsedildiği sohbet gerçekleştirdi.

Eski futbolcular İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile de görüşmek için randevu aldılar.
 
YORUM EKLE
YORUMLAR
Söğütlü
Söğütlü - 2 yıl Önce

Kendi derneklerinin menfaati için ugrasmasınlar Trabzonspor için lobi yapsınlar. Futbolda hep doğranıyoruZ, lobimiz SIFIR! Futbolda lobi yapmak lazım. Tamam sokmuyorlar bizi futbol yönetimine ama uğraşmalıyız,yılmadan çalışmalıyız.futbolda lobimiz Olmalı !!

Hayati Kahveci
Hayati Kahveci - 2 yıl Önce

GÜZEL BİR KARE. ESKİ FUTBOLCULARI, TRABZONLU BİR BAKANLA GÖRMEK..

SIRADAKİ HABER

banner513