alexa metrics

banner536

banner572

Trabzonspor'un forma satışlarına tarihli ve plakalı destek

Trabzonsporun forma satışları ile ilgili başlatılan kampanya çok sayıda destek buldu.

Trabzon 21.08.2021, 13:20
Trabzonspor'un forma satışlarına tarihli ve plakalı destek

Trabzonspor'un eski ve yeni yöneticileri, tarihli ve plakalı sayılarla forma alarak kulübe destekte bulundu.

Trabzonspor'un TS Club'lardan Sorumlu Yöneticisi Yalçın Orhan'ın 661 forma ile başlattığı, 2021-2022 sezonu formaları için sosyal medyada '#FormaChallenge' ismiyle bir kampanya başlatıldı.

Eski ve yeni yöneticilerin de kampanyaya katılarak forma satışlarına önemli destek verdi. Trabzonspor Başkan Yardımcısı Ertuğrul Doğan 6 bin 661 forma, Yönetim Kurulu Üyesi Sertaç Güven bin 61 forma, eski yönetici Nevzat Aydın bin 461 forma, İş adamı Birhan Yazıcı bin 61 forma, iş adamı Mesut Yeşilyurt bin 461 forma alarak Trabzon'un plakası ile biten rakamlarla kampanyaya destek olurken, eski yöneticilerden Nevzat Kaya ise Malazgirt zaferinin tarihi olan bin 71 forma ile kampanyaya destek verdi.

Kaya, değerli dostum diye hitap ettiği Trabzonspor Kulüp Başkan Yardımcısı Ertuğrul Doğan’ın FormaChallenge çağrısını havada bırakamayacaklarını belirterek, "Ben her şeyden önce gerçek Trabzonsporluyum, lafta değil özde. Her ne kadar Trabzonsporlu olsam, Trabzonluların damadı olsam yine de Muş Malazgirt'liyim. Bin 71 forma hediye edelim istedim çünkü Bin 71 yılında Anadolu kapıları Türklere açıldı. Şükürler olsun bu memlekette yaşıyoruz. İnşallah bu sezon şampiyon olacağız. İyi bir kadromuzu ve iyi bir hocamız var. Buna canı gönülden inanıyorum" ifadelerini kullandı.

Kampanya destek artıyor

Son iki sezondur yapılan kampanyalarla ve tanıtımlarla önemli forma satışları gerçekleştiren Trabzonspor, bu se zonda forma satışlarında önemli bir gelir elde etmeyi planlıyor. Yapılan 'FormaChallenge' kampanyasına ise desteğin giderek artığı belirtildi.


Yorumlar (6)
Merdo67 6 ay önce
Ali agaoglundan da bekliyoruz 616161 bitane dairenin parasini forma al dagut taraftara merak etme azalmaz artar
Taraftar 6 ay önce
Destek veren herkese teşekkürler...
Can can 6 ay önce
Trabzonspor bu kadar isimdenmi oluşuyor yazık nerde şehire mal olmuslar
İsmail kır 6 ay önce
Nerde kolpa Trabzonlulular hani neredesiniz alsanıza forma nasıl insanlarsınız sizler sadece konuşursunuz fakat bu şehir sizi unutmaz çakma Trabzonlular isim isim açıklayın Almayanları biz biliriz alanlar başımızın tacı almayanlar beynimimizde yazacak vê onları unutmayız
HAKİKAT 6 ay önce
eeeeee bırak traşı, her sene forma mı alacağız! aldığımız formaların gittiğimiz maçların hiçbir karşılığını(şampiyonluk) alamadık!! hem de bu nevzat kayanın açıklaması 2 sene önceki sözleri değil miydi!
Göktun Altun 6 ay önce
Daha önce yönetimde olup yöneticilik yapanlar
Başkanlık yapanlar nerelerdesiniz?
Tabiya siz ancak yersiniz,
boşalttınız takımı borç batağına itip gitmiştiniz dimi!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@