banner556

>

Trabzonspor'un efsanesi Özkan Sümer'in adı oraya veriliyor

Ortahisar Belediye meclisinde alınan kararla Özkan sümer'in adı o yola veriliyor.

Trabzon 05.01.2021, 14:14
Trabzonspor'un efsanesi Özkan Sümer'in adı oraya veriliyor

Geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden Trabzonspor'un efsane isimlerinden Özkan Sümer'in adı yaşatılacak.

Trabzonspor'un maçlarını oynadığı Akyazı Şenol Güneş Kompleksi'ndeki yola Özkan Sümer'in adının  verilmesi için Ortahisar Belediye meclisine önerge verildi. Tüm partilerin ortak kararı ile verilen önerge oy çokluğu ile komisyona devredildi.

Haber61 - Haber Servisi

Yorumlar (4)
Kemal 3 hafta önce
Özkan Sümer, A.Suat Özyazıcı tartışmasız en büyük değerlerimiz ve çok saygı görüyorlar ama TSu kuran insan olarak tabir edebileceğimiz Şamil Ekincinin hakkı yeterince verilmiyor bence. Bir Trabzonlu olarak acaba diyorum, Şamil Bey Trabzonlu olsaydı stadın adı Şamil Ekinci olur muydu???
zafer 3 hafta önce
"EN MANTIKLISI STADA ADININ VERİLMESİ" "ALLAH GANİ GANİ RAHMET EYLESİN" "TOPRAĞI BOL OLSUN ÖZKAN HOCAMIN" TRABZONSPOR TRABZONSPOR OLDUYSA 3 KİŞİNİN SAYESİNDE OLMUŞTUR: "ÖZKAN SÜMER," AHMET SUAT OZYAZICI", EFSANE BAŞKAN "ŞAMİL EKİNCİ"
misafir 3 hafta önce
şu güzelim projenin belki de en önemli en güzel yanı bu tesis oldu. yoksa stadın çevresindeki (çamurluğu hiç saymıyorum) ne otoparkı, ne yolu, ne deniz kenarı, ne oturma, zaman geçirme alanı gibi herşeyi vasatın altında. yazık oldu koca alana
Özgür Ustaoğlu 3 hafta önce
Stadın ismini şenol ölene kadar özkan hocaya veririm. Allah şenol hocaya uzun ömür versin.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@