Trabzonspor'un efsane isminden Burak Yılmaz açıklaması

Trabzonspor'un efsane ismi, Burak Yılmaz'ın yaptığı hareketle ilgili konuştu.

Trabzonspor'un efsane isminden Burak Yılmaz açıklaması

Trabzonspor'un efsane futbolcusu Hami Mandıralı, futbolcuların hep sahada futbol oynamaları gerektiğini belirterek, "Ben emininki Burak Yılmaz da son yaptığı hareketlerden dolayı memnun değildir" dedi.

Trabzon'un Ortahisar Belediyesi, şehit aileleri yararına düzenlediği 'Şöhretler ve Efsaneler Futbol Turnuvası' katılan Hami Mandıralı, Trabzonspor'un başarılı futbolcusu Burak Yılmaz konusunda açıklamalarda bulundu. 

Hami, anlamlı günde eski sporcu arkadaşlarına şehrimizi ve şehit ailelerini yalnız bırakmadıkları için teşükkür etti. Hassas ve duygusal insanlar olduklarını belirten Hami, "Bu olayların içinde olmayı çok arzu ediyoruz. Şehit ailelerine destek olabileceksek bunun mutluluğunu yaşarız" dedi. 

Bireysel olarak Burak Yılmaz konusunda bir yorum yapmak istemediğini belirten Hami Mandıralı, "Burak Yılmaz, Trabzonspor'un aktif bir oyuncusudur. Kulübümüz zaten kendisiyle görüşmüştür ve bir karar almıştır. Bunun başkan, yöneticilerin ve hocanın bir araya gelip karar vermesi lazım. En sağlıklı kararı onlar verecektir" şeklinde konuştu. 

Burak Yılmaz'ın Türkiye'de futbol anlamında önemli işler yaptığını belirten Mandıralı, "Gol kralı oldu. Gittiği her takımda güzel işlere imza attı. Bu yaşanan son gelişmeyi tabi yönetim değerlendirmeli ve karar vermeli. Ben futbolcuların hep sahada top oynamasını isterim. Çünkü ben kendim 17 yıl profesyonel oynadım. Futbolcular hep sahada olsun top oynasınlar giydikleri renklere hizmet etsinler. Ben bunu beklerim. Diğer gelişmeler konusunda ise kamuoyu kararını veriyor. Yönetimlerde veriyor. Ben emininki Burak Yılmaz'da son yaptığı hareketlerden çok memnun değildir" ifadelerini kullandı. 


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
GUROL
GUROL - 5 gün Önce

Arkadaşlar bizi diğerlerinden ayıran değerleri unutmayalım bizim için oyunculuğundan önce karakteri gelir.lütfen daha önce bu takıma hizmet etmiş karakterli oyunculara haksızlık etmeyelim.trabzon boyle bir hakaret görmedi sen maçı kurtaracak gölü kaçıracaksın sonra of sayfa düşeceksin bol bol bütün takim sana oynayacak sonra taraftar eleştirince hoca oyundan alınca insanlara hakaret edeceksin.Trabzon bu davranışı affetmez.Trabzonspor forması bu kadar ucuz değil o formaya hasret kalsın ki anlasin yaptığı hatanın büyüklüğünü.ayrıca o burak yılmaz olduysa herşeyi ona kucak açan trabzonspora borçludur.geçmişini unutmasin.bu vefalı yıllarca şampiyonluk görmediği halde takimini destekleyen taraftardan bir hafta geçmesine rağmen neden özür dilemiyor.sen koskaco trabzonspor camiasını bu kadar hafife alamazsın.kesinlikle görmek istemiyorum bu takimda.bu hakareti trabzon haketmedi.

GUROL
GUROL - 5 gün Önce

Sadece taraftardan özür dilemesi yeterli değildir.yıllarca trabzonspor formasını terletmis ünal hocadan da özür dilemeli.seni burak yapan bu camiadır.ayrıca aradan bir hafta geçmiş özür bekliyoruz.dileyecek kişi çoktan dilerdi birşey istedikten sonra bir anlam ifade etmez ne özürü bekliyoruz ki.Trabzonun değerleri olan bir şehir olduğunu hatırlatır bundan sonra TRABZONSPOR camiasına karşı daha saygılı olmasını tavsiye ederim.

Nadi61
Nadi61 - 5 gün Önce

Burak yilmaz türkiyenin en iyi golcüsü ve trabzonspor taraftari onu cok swviyor bunu kendiside biliyor..burak yilmaza onu seven bir taraftar olarak tabsiyem var cikip taraftardan özürdilesin..sadece taraftarla alakali özür söylesin yeter..ünal hocaya verdigi tepki saha ici sayilir hakaizda degil..taraftardan özürdilesin taragtar ilk macta bahrina basar

nihat şişik
nihat şişik - 5 gün Önce

özür dilemediğine göre ne olacaksa olsun

İsmail
İsmail - 5 gün Önce

Şu olayı bir türlü anlamadınız gitti. Burak tepkiyi Ünal hocaya gösterirken seyirci oyuncu değişikliğini yuhalıyordu. Burak yuhalamayı,seyircide hareketi üzerine alınca olaylar bu hale geldi. Artık kapatın şu konuyu. Burak bizim Ünal bizim. Ligin en iyi hücum hattı bizde ama biz takımı çökertmek için çalışıyoruz.Maça gidin, lisanslı ürün alın takıma destek olalım. Başka TRABZONSPOR yok.

Ali
Ali - 5 gün Önce

Burak adamdır adam

0661
0661 - 5 gün Önce

bu akşamki maçtan sonra dilerim niye oynatılmadı diye serzeniş olmaz!

GÖkay cuvalci
GÖkay cuvalci - 4 gün Önce

Burak Yılmaz bizim golcümüz o adam oynatılmazmı ya daha başka kum gol atacak ya Burak Yılmaz'ı ben çok beğeniyorum on numarada topçu Ünal hoca yanlisi bu Burak Malatya maçında olasıydı bu maç böyle olmazdı

banner426

banner443

banner441