Trabzonspor taraftarı bilet alamamaktan şikayetçi

Trabzonsporlu bazı taraftarlar yoğunluk nedeniyle Aytemiz Alanyaspor maçına bilet alamamaktan şikayet ediyor. Sabahın erken saatlerinde Akyazı gişelerine giderek sıraya giren vatandaşlar saat 10 olmasına rağmen gişelerin açılmamasına tepkili.

Trabzon 19.02.2017, 09:40 19.02.2017, 10:23
Trabzonspor taraftarı bilet alamamaktan şikayetçi

Haber61 / Whatsapp İhbar Hattı

Trabzonspor ile Aytemiz Alanyaspor'un yarın 20.00'de Medical Park Arena'da karşılaşacağı maçın biletleri büyük rağbet gördü. Trabzonspor'un taraftarlara Passolig jesti sağlaması da yoğunluğun artmasına neden oldu. Bununla birlikte bazı taraftarlar yaşanan yoğunluğa karşılık bilet gişelerinin yetersizliğinden ve bilet alamamaktan dert yanıyor.


Whatsapp ihbar hattımıza gelen bilgiler doğrultusunda, yarın oynanacak Aytemiz Alanyaspor maçı için bilet alabilmek üzere erken saatlerde Akyazı'da bulunan gişelere giden taraftarla hayal kırıklığı yaşadı. 

Sabah 6-7 civarında gişeye giderek beklemeye koyulan bazı taraftarlar saatler 10'u göstermesine rağmen gişelerin açılmamasından şikayetçi. Saatler ilerledikçe bilet kuyruğunun uzaması ve gişenin halen açılmamış olması taraftarların gerilmesine neden oluyor. 

İhbar hattımıza bilgi veren bir taraftar, "3 gündür maç için bilet almaya çalışıyorum, gitmediğim gişe kalmadı. Hangisine gitsem tek gişe çalıştığı için yoğunluktan sıra gelmedi. Bugün de bilet alalım diye erkenden kalktık sıraya girdik ama burada da aynı şey yaşanıyor. Bekleyen 200 kişi var, bilet kuyruğu otoparka kadar uzadı. Nerede bu yetkililer?" diye tepkisini gösterdi.  


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (6)
Mustafa KARAGULLE 4 yıl önce
18.o2.2017 cumartesi günü 13.00`dan 20.30`a kadar sıra bekledik yazık değilmi bize kampanya yapacaksın hazirliginida yap bekleyip bekleyip vazgeçen çok kişi oldu
Yasar 4 yıl önce
Taraftar küstürülmemeli
ferudun 4 yıl önce
bilet alana bedava passolig işi güzelde beceremediler saatlerce bekliyor millet tek gişede, aç 5 gişe yıldırım hızıyla millet alsın passoligini biletini bunu yapacak gücü yokmu trabzonun ben 3 gün gittim kuyruk yüzünden alamadan geri döndüm
TS35 4 yıl önce
Bu adamlara maaş veriyorlar. Yazık. Israf. Ben İzmir de yaşıyorum. İşime yetişmek için haftada 6 gun saat 6 da kalkıyorum. Bu adamlar en azından haftada iki gün saat 7-8 de işlerinin başına gitseler ne olur. Trabzonspor umuz 6 yıl sonra ayağa kalkmış. Bu ne hevessizlik. Yöneticiler bilet kuyruklarını görmüyor mu. Yoksa bu personel başka takım taraftarı mi. Bu, Trabzonspor un Trabzon dan yönetilmesi gerektiğinin en basit örneğidir.
Yasin Hacımuhittinoğulları 4 yıl önce
Torpille işe giren böyle çalışır. Trabzonspor için gündüzünü gecesine katmayan işe alınmamalı. Aynısını bir devlet memuru yapsaydı şimdi anası ağlatılmıştı.
İsmail 4 yıl önce
Kabahatı calışana bulacağınıza bedava passolig almayıp kendiniz çıkartsaydınız. Herkesin işi beleş. Parayla kart alana bedava bilet veriyor mu bu kulüp? Onlar enayi mi ? Bunu sorgulayın önce.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@