banner539

banner526

banner533

banner513

Trabzonspor kampının yıldızı

Ahmet Ağaoğlu Trabzonspor kampının adeta yıldızı oldu.

Trabzon 24.07.2019, 10:47 24.07.2019, 10:57
Trabzonspor kampının yıldızı

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, yeni sezon hazırlıklarını Avusturya'nın Linz şehrinde sürdüren bordo-mavili takımı yalnız bırakmayarak, teknik heyeti ve futbolcuları gelecek sezona motive ediyor. Ağaoğlu teknik heyete, futbolculara ve taraftarlara yaklaşımıyla adeta kampın yıldızı oldu. 

Trabzonspor’un Avusturya’nın Linz şehrinde gerçekleştirdiği ikinci etap kamp çalışmaları için takımla birlikte bu şehre gelen Başkan Ahmet Ağaoğlu işi sıkı tutuyor. Yoğun geçen transfer döneminde genç oyunculara ağırlık veren Ağaoğlu, yeni sezon öncesi büyük heyecan yaşıyor. Geçtiğimiz sezon yakalanan havanın üstüne koyulması adına sürecin sağlıklı işlemesi için büyük bir gayret sarf eden Ağaoğlu, takımdaki tecrübeli isimlerin yanı sıra gelecek vaat eden genç oyunculara büyük bir güven duyuyor. 

Trabzonspor kampının yıldızı

ANTRENMANLARI YAKINDAN TAKİP EDİYOR 

Ahmet Ağaoğlu, Linz şehrinin Bad Zell kasabasında gerçekleştirilen antrenmanları ise yakından takip ediyor. Genç oyuncuları yakın markaja alan Ağaoğlu, takıma yeni katılan isimlerin performanslarını izlerken, tecrübeli isimlerle uyum sürecini kısa zamanda atlatarak kaynaşmaları için elinden geleni yapıyor. Antrenmanları bir an olsun kaçırmayan Başkan Ağaoğlu, hazırlıkları pür dikkat izlerken, antrenman sonrasında da futbolcularla bire bir ilgileniyor. Kamp yapılan otelde zaman zaman futbolcularla da toplantı yapan Ağaoğlu, sabah erken saatlerde kalkıp, kahvaltı salonunda teknik heyet ve futbolcularla birlikte kahvaltı yaparken kamp kurallarına da harfiyen uyuyor. 

Trabzonspor kampının yıldızı

TEKNİK HEYETE VE FUTBOLCULARA GÜVEN 

Yoğun tempoda geçen antrenmanlarda takımı için büyük bir moral olan Başkan Ağaoğlu, teknik heyet ve oyuncularla sürekli bir araya geliyor. Herhangi bir sorun meydana geldiğinde de anında müdahale ederek kamp ortamının rahat geçmesini sağlayan Ağaoğlu, Teknik Direktör Ünal Karaman ve yardımcılarına camianın olduğu gibi kendilerinin de inandığını belirtirken, aynı uygulamayı futbolculara da gösteriyor. 

Trabzonspor kampının yıldızı

TARAFTARLAR, AĞAOĞLU’NA BÜYÜK İLGİ GÖSTERİYOR 

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu’na gurbetçi taraftarlarda büyük ilgi gösteriyor. Bordo-mavililerin başkanı, Trabzonpor taraftarının yanı sıra diğer takımların taraftarlarından da büyük bir ilgi görürken, kendisinden imza almak isteyen ve fotoğraf çekilmek isteyenlerin taleplerini geri çevirmiyor. Takım ile taraftarların bütünleşmesini sağlayan Ağaoğlu’nun bu yaklaşımı, teknik heyet ve futbolcular tarafından takdir edilirken bu sayede kampta motivasyonun en üst derecede olması da gözlerden kaçmıyor. 

Trabzonspor kampının yıldızı

NEDEN KAMPTA ELEŞTİRİLERİNİ YANIT 

Trabzonspor Kulüp Başkanı Ahmet Ağaoğlu, neden kampta uzun süre kaldığı yönünde yapılan eleştirilere ise yanıtı vererek, "Gençler bizim geleceğimiz. Geçtiğimiz sezon yakaladığımız sürecin devam etmesi için üzerine koymalıyız. Bunun için buradayım" dedi. 

Yorumlar (6)
Ahmet Şen 1 yıl önce
Böyle futbolcularıyla iç içe samimi bir başkanımız olduğu için çok şanslıyız arkadaşlar. Futbolcular sadece bu babacan başkan için dahi sahada canlarını dişlerine takıp oynarlar. Özlediğimiz başarılar inşaAllah gelecektir. Başkanımıza ve futbolcularımıza hep beraber sahip çıkalım. Stadımız inşAllah her maç tıklım tıklım dolar. Lig şampiyonluğu eninde sonunda gelecek Allahın izniyle. Bundan önceki bitçok başkan döneminde takım kullanılmış, kendi reklamlarını yapıp kulübü batırıp gitmişler maalesef. Lige çok başarısız başlasak dahi lütfen başkanımıza ve teknik ekibimize sahip çıkalım. Onlar Trabzonsporumuzun geleceğini kurtaracaklar.
zafer 1 yıl önce
"BÜYÜK BASKAN SENI ANLATMAYA KELIMELER KEFARETSIZ KALIR. ALLAH SENI DAHA COK KULÜBÜN BASINDA KALMA,I NASIP ETSIN. AMIN"
bn61 1 yıl önce
kamil ahmet çörekçide bütün fotolarda mutsuz profil çiziyor.kardeşim bulunduğun ortamdan -takımdan memnun değilsen yolun açık olsun.spor bir eğlencedir.keyfini çıkarmaya bak -ne bu somurtkanlık -daha ne istiyorsun ne güzel ortam
tutursun 1 yıl önce
ziya doğan gulmeden sezon biterdi
taraftarsevici 1 yıl önce
Adam futbolcular arasında en fazla forma alan adam,mutsuz olsa bunu yaparmı,sen sokağa çıktığında ağzın açık mı geziyorsun hep ?
bn61 1 yıl önce
@taraftarsevici biz kötü yorum yapmıyoruz fotoların hepsine bak herkes gülüyor.bir o mutsuz görünüyor dedim ve o kadar çok forma şansı bulan diyorsun da en fazla ücret alanların arasında da demen icap ederdi.ee bende diyorum ki bu güzel ortama yakışanı yap.bu arada ben bulunduğum neşeli ortamda gerekirse ağzımıda kapamam sen ağızdan değilde farklı yerinden anlamışsın.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@