alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Trabzonspor'dan taraftarına sağduyu çağrısı

Kulüp genel sekreteri Ömer Sağıroğlu, Çaykur Rizespor maçı sonrası sağduyu çağrısı.

Trabzon 02.11.2021, 11:20
Trabzonspor'dan taraftarına sağduyu çağrısı

Trabzonspor Kulübü Genel Sekreteri Ömer Sağıroğlu, Çaykur Rizespor ile oynadıkları karşılaşmanın sonlarında bazı taraftarlarının yapmış olduğu tezahüratın hafta içindeki dostluk mesajlarıyla bağdaşmadığını söyledi.

Sağıroğlu, yaptığı açıklamada, Trabzonspor ile Çaykur Rizespor'un iki kardeş şehrin takımları olduğunu belirterek, "Sportif alanda bir rekabet olsa da bu dostluk, akrabalık bağı olan insanların ilişkisine zarar vermemeli." dedi.

Cuma günü oynanan karşılaşmada taraftarların tezahüratlarına tepki gösteren Sağıroğlu, şunları kaydetti:

"Karşılaşmanın sonlarına doğru bazı taraftarlarımızın yapmış olduğu tezahürat, hafta içinde verilen dostluk mesajlarıyla bağdaşmamaktadır. Bir anlık heyecanla bile olsa taraftarlarımızın sağduyulu davranarak bu tür tezahüratlardan uzak kalmaları, enerjilerini takımımızı desteklemek için kullanmaları daha doğru olacaktır. Bundan böyle Rizespor ile kurulan dostluk bağına zarar vermemek için gereken hassasiyetin gösterilmesini rica ediyoruz."


Yorumlar (3)
insan 1 ay önce
rize kümeye
Trabzonspor sevdalısı 1 ay önce
rizespor benim dostum falan değildir 2 sene önce yendiğimiz maça Rizeye gitmiştim maç çıkışı otobüsümüzü daşladılar o günleri ben unutmadım unutmam da asla dostum olamaz
ali 1 ay önce
bu şehir bunu unutmaz diye cirlayan rizeli lere ne dersin acaba sayın yönetici.!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@