banner556

Trabzonspor başkan adayı Ahmet Ağaoğlu'na bir destek daha

Kongre süreci yaşanan Trabzonspor'da başkan adaylığını açıklayan Türkiye Golf Federasyonu Başkanı Ahmet Ağaoğlu'na, Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç destek çıktı.

Trabzon 31.03.2018, 13:40 31.03.2018, 13:49
Trabzonspor başkan adayı Ahmet Ağaoğlu'na bir destek daha

Trabzonspor’un 7-8 Nisan tarihinde yapacağı olağanüstü kongresinde aday olduğunu açıklayan Ahmet Ağaoğlu’na destek verilmesi gerektiğini açıklayan Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, şunları söyledi.  


"Zor bir dönemden geçen Trabzonspor’umuzun kongre sürecinde başkanlığa talip olan ve adaylığını açıklayan Ahmet Ağaoğlu’nu bu süreçte desteklediğimizi belirtmek istiyorum. Gerçekten çok zor bir süreçte, meşakkatli bir dönemde Trabzonspor’umuzun başkanlığına talip oldu. Kendisini gönülden kutluyorum. Trabzonspor’a bu zor döneminde talip olmak hiç de kolay değildir. Trabzonspor’umuzun eski başkanlarından yöneticilerine, futbolcularından taraftarlarına varıncaya kadar bu konjonktürel süreçte beraber hareket etmek ve birlikteliği sağlamak çok önemlidir. Trabzonspor bu süreci atlatacak güç ve kudrete sahiptir. İnşallah Trabzonspor’a yeniden bir kalkınma hamlesi başlatır, birlik ve beraberlik içerisinde bordo-mavili kulübümüzü tekrar şaha kaldırıp, o eski şanlı günlerine döndürür. Birbirimize omuz vererek bu süreçte tek bir bütün halinde seçime girmek çok önemli. Herkes bu sorumluluğun farkına varmalı ve bu süreçte bütünün bir parçası olmalıdır. Şehrin tüm dinamikleri bu süreçte Ahmet Ağaoğlu’nun etrafında kenetlenmelidir. Sayın Ahmet Ağaoğlu’na ve oluşturacağı yönetim kuruluna bu zor süreçte destek olunmalı ve sabır gösterilmelidir. Başarılar ve zaferler ancak böyle gelir. Sayın Ağaoğlu’na çıkmış olduğu bu zor yolculukta başarılar diliyor, göstermiş olduğu cesur davranıştan ötürü kendisini kutluyorum."

Yorumlar (9)
2861 3 yıl önce
Spor kulüp başkan adaylarina siyasilerin destek vermesi cok igrenc
Ts 3 yıl önce
Aman ya sen kimsin senin desteğinle nere varilir iş adamları ve taraftar olmali başkanın arkasinda
Zafer 3 yıl önce
Ulan bi tane olumlu bişe yazın bi tane ne cins bi milletsiniz
halim 3 yıl önce
bu adam kacar , eskiden kactigi gibi .
ercan 3 yıl önce
sen kaçıratnlarla aynı kafadasın galiba?
61sinan 3 yıl önce
Reklamları izledik.
Göksal koç 3 yıl önce
Arkadaşlar herkese göre başkan olmaz bu adam destek alan güçlü insan trabzonlu olarak bizde bir birşey yapalım şu takımın ruhunu ayağa kaldırlalım saygılarımla
Ben.m.atalar 3 yıl önce
Trabzon.sbr.üzerinden.isim.yabmaya.deyil.trabzon.askkına.aday.olun.ha.dakima.hanki.başka.boc.bırakirsa.o.ödesin.bakin.luzumsuz.borc.yabarmi
SALİH 3 yıl önce
ADANIN DİBİ.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@