7m


7m

hyundai

Trabzonlu hacı adayı kutsal topraklarda hayatını kaybetti

Hac görevini yerine getirmek isteyen Seyfettin Memiş, Mekke'de hayatını kaybetti.

Trabzon 30.07.2018, 17:48
Trabzonlu hacı adayı kutsal topraklarda hayatını kaybetti

Trabzon’un Akçaabat İlçesi’ne bağlı Akçaköy Mahallesi’nde yaşayan Seyfettin Memiş, geçtiğimiz hafta Trabzon Havalimanı’ndan hac görevini ifa etmek üzere eşiyle birlikte kutsal topraklara gitti.

Bilinen herhangi bir rahatsızlığı olmayan Memiş, aniden fenalaşarak hastaneye kaldırıldı. Burada ilk tedavisi yapılan Memiş, yoğun bakıma alındı. 3 gün kadar yoğun bakımda tutulan Trabzonlu hacı adayı Seyfettin Memiş’ten dün sabaha karşı acı haber geldi. Kalp krizi geçirdiği tahmin edilen Memiş, hastanede doktorların yaptığı tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Memiş’in cenazesinin yapılacak işlemlerin ardından Trabzon’a getirilip, toprağa verileceği öğrenildi.

(Son Nokta)


Yorumlar (4)
Engin Komar 4 yıl önce
Beytullahta namazı kılındı ve orada defnedildi
yunus 4 yıl önce
MaşAllah rabbim ne guzel yerde almis emaneti..
kutsal arıyorsan git annnenin babanın elini öp 4 yıl önce
kutsal toprak ne demek kardeşim, arabın ayak bastığı yer neden kutsal oluyor da benim vatanım normal oluyor. bırakın bu saçma sapan kutsal mahdavalını. arapların kanalizasyonu tıkandı geçenlerde, belediye kanalizayondan 700 adet kuran çıkardı, araplar bile o kadar kutsal görmüyor artık dinlerini, siz kitabı geçtim toprağı kutsal ettiniz. yuhhhh.
HÜSEYİN TAFLAN 4 yıl önce
Rabbim mekanını cennet eylesin inşAllah kalbi güzel kendi güzel abimiz..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@