banner441

Trabzon'de belediye otobüs sürücüsüne saldırı

Haber61 – Haber Servisi – Trabzon Büyükşehir Belediyesine ait körüklü otobüs sürücüsü kimliği belirsiz iki kişinin saldırısına uğradı. Edinilen bilgiye göre; 61 TU 098 plakalı belediye otobüsü Kaşüstü Mevkiinden Trabzon’a dönerken Çömlekçi semtinde bir ar

Trabzon 11.07.2015, 22:28
Trabzon'de belediye otobüs sürücüsüne saldırı

Haber61 – Haber Servisi – Trabzon Büyükşehir Belediyesine ait körüklü otobüs sürücüsü kimliği belirsiz iki kişinin saldırısına uğradı. Edinilen bilgiye göre; 61 TU 098 plakalı belediye otobüsü Kaşüstü Mevkiinden Trabzon’a dönerken Çömlekçi semtinde bir araç ile trafikte doğan bir anlaşmazlık nedeni ile tartıştılar.

Otobüs sürücüsü Engin Erkol’a Liman bölgesinde diğer aracın sürücüsü ile yaşamış olduğu tartışmayı otobüste bulunan yolcuların araya girmesiyle son buldu. Erkol, belediyeye ait otobüsü Moloz Mevkiinde bulunan otopark’a park ettiği sırada tartışma yaşadığı kişilerin saldırısına uğradı.

Erkol’u takip eden ve henüz kimliği belirsiz şahıslar burada kendisini darp etti. Ağır yaralanan belediye sürücüsü Numuna Hastanesine sevk edildi. Erkol’un suratına 7 dikiş, 2 dişi kırıldı. Hastanede yapılan tetkikte 25 gün iş göremez raporu aldı. Olayla alakalı soruşturma sürüyor. 

os-002.jpg


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (2)
iso 5 yıl önce
Normal burasi trabzon
ibrahim halil 5 yıl önce
Şiddeti lanetliyoruz, ancak bu bld. otobüs şöförleri ve özellikle halk otobüsü şöförlerini de birilerinin hizaya getirmesi lazım. adamlar resmen trafik teröristi .. Kural kanun tanımaz, bir haldeler..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@