banner526

banner513

Trabzon’daki dev uyuşturucu operasyonunda yeni gelişme! Tutuklandılar!

Trabzon’da Şehit Yunus Çavdar operasyonunda gözaltına alınan 15 kişi tutuklandı.

Trabzon 24.06.2020, 12:40

Haber61 - Haber Servisi

Trabzon’da polis ekipleri tarafından yapılan 6 aylık çalışma sonucu uyuşturucu tacirleri yakalanmıştı.

Soruşturma dosyası kapsamında 15 şüpheli şahsa yönelik, Trabzon'un Maçka ilçesinde polis aracının dereye devrilmesi sonucu şehit olan polis memuru Yunus Çavdar için “Şehit Yunus Çavdar" operasyonu düzenlenmişti.

Yapılan operasyonda 2 parça halinde 97 gram sentetik kannabinoid (bonzai) maddesi, 1 adet hassas terazi, 3 adet ruhsatsız tabanca, 1 adet kurusıkı tabanca ve bu tabancalara ait toplamda 89 adet dolu fişek, 1 kök hint keneviri bitkisi, 2 adet uyuşturucu kullanmaya yarayan düzenek ve uyuşturucu madde ticaretinden elde edildiği değerlendirilen 85 bin 530 TL para ele geçirilmiş, operasyon kapsamında 15 şüpheli gözaltına alınmıştı.

Operasyon sonrası yeni bir gelişme yaşandı. Gözaltına alınan 15 şüphelinin tamamı çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklanarak ceza evine gönderildi.

Trabzon Emniyet Müdürlüğü’nün yaptığı sosyal medya ğpaylaşımında “Şehit “Yunus Çavdar Operasyonu. Uyuşturucudan gözaltına alınan 15 kişi tutuklandı. Biz bu oyunu bozarız!!! “ ifadelerine yer verildi.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (3)
Niye 1 hafta önce
Yüzleri niye göstermezler
Kenan 1 hafta önce
Bu mahluklar yüzsüz ondan göstermiyorlar
Mehmet 1 hafta önce
Zehir tacirlerine yapılan darbeler elbette değerli lakin baronlara asıl ağababalara ulaşılamadığını düşünüyorum açıkçası.onlara ulaşmadan da bu işin çözümü mümkün değil.küçük çocuklardan müteşekkil torbacı tayfasıyla uğraşır durursun.”biz bu oyunu bozarız” şeklindeki magazinsel sloganı da devlet ciddiyetine uygun bulmuyorum açıkçası.devlet sevinmez,üzülmez,gurur duymaz,kibirlenmez,işini layıkıyla yapar geçer.vatandaş da takdir eder biat eder dua eder vs

Gelişmelerden Haberdar Olun

@