banner556

Trabzon’daki çatışmada yaralanmıştı - İşte son durum

Trabzon’da çıka çatışmada yaralanan polis memurunun son durumu.

Trabzon 14.02.2020, 20:05 14.02.2020, 20:08
Trabzon’daki çatışmada yaralanmıştı - İşte son durum

Haber61 – Haber Servisi – Trabzon’da gece saatlerinde meydana gelen çatışmada yaralanan polis memurunun 3.5 saat ameliyatta kaldığı öğrenildi.

Ortahisar İlçesi Değirmendere Mahallesi Otogar önünde havaya rastgele ateş eden M.Ç.’ye müdahale etmek isteyen polis memurları ile şahıs arasında çatışma yaşanmıştı. Çatışma sırasında koluna saçma isabet eden polis memuru Hasan Öztürk yaralanmıştı. Yaralı halde hastaneye kaldırılan polis memurunun yaklaşık olarak 3.5 saat ameliyatta kaldığı ve durumunun iyi olduğu öğrenildi.

PSİKİYATRİ HASTANESİNE KALDIRILDI

Polisle çatışmaya giren M.Ç.’nin yapılan sorgulamasında psikolojik sorunları olduğu ve Çaykara ilçesindeki psikiyatri hastanesine götürüldüğü ve 3 hafta denetimde kalacağı öğrenildi.

Trabzon’daki çatışmada yaralanmıştı - İşte son durum
 

Yorumlar (4)
Kenan 12 ay önce
Psikolojik sıkıntısı var ama silah taşıyor ilginç. O silahı sağa sola masum vatandaşa sıkacağına beynine sıkmalısın
Şevket 12 ay önce
Hain...Herkesin ruhsal sorunu olabilir. Polise kurşun sıkacak kadar aklı yerinde. Psikolojik sorunu olan bunu hangi cesaretle yapar?
Tahir 12 ay önce
Nasıl olsa deli raporum var dimi...
Gobrsavase 5 12 ay önce
Dun göz yumduklarımız bugün benim polisime ve askerime silah cekmek benim ölkemde hickimse in hatti degildir bu olsa olsa hainlik ve törör demektir hayin herzaman hayindir

Gelişmelerden Haberdar Olun

@