Trabzon’daki çatışmada yaralanmıştı - İşte son durum

Trabzon’da çıka çatışmada yaralanan polis memurunun son durumu.

Trabzon’daki çatışmada yaralanmıştı - İşte son durum

Haber61 – Haber Servisi – Trabzon’da gece saatlerinde meydana gelen çatışmada yaralanan polis memurunun 3.5 saat ameliyatta kaldığı öğrenildi.

Ortahisar İlçesi Değirmendere Mahallesi Otogar önünde havaya rastgele ateş eden M.Ç.’ye müdahale etmek isteyen polis memurları ile şahıs arasında çatışma yaşanmıştı. Çatışma sırasında koluna saçma isabet eden polis memuru Hasan Öztürk yaralanmıştı. Yaralı halde hastaneye kaldırılan polis memurunun yaklaşık olarak 3.5 saat ameliyatta kaldığı ve durumunun iyi olduğu öğrenildi.

PSİKİYATRİ HASTANESİNE KALDIRILDI

Polisle çatışmaya giren M.Ç.’nin yapılan sorgulamasında psikolojik sorunları olduğu ve Çaykara ilçesindeki psikiyatri hastanesine götürüldüğü ve 3 hafta denetimde kalacağı öğrenildi.

Trabzon’daki çatışmada yaralanmıştı - İşte son durum
 

Güncelleme Tarihi: 14 Şubat 2020, 20:08
YORUM EKLE
YORUMLAR
Kenan
Kenan - 2 hafta Önce

Psikolojik sıkıntısı var ama silah taşıyor ilginç. O silahı sağa sola masum vatandaşa sıkacağına beynine sıkmalısın

Şevket
Şevket - 2 hafta Önce

Hain...Herkesin ruhsal sorunu olabilir. Polise kurşun sıkacak kadar aklı yerinde. Psikolojik sorunu olan bunu hangi cesaretle yapar?

Tahir
Tahir - 2 hafta Önce

Nasıl olsa deli raporum var dimi...

Gobrsavase 5
Gobrsavase 5 - 2 hafta Önce

Dun göz yumduklarımız bugün benim polisime ve askerime silah cekmek benim ölkemde hickimse in hatti degildir bu olsa olsa hainlik ve törör demektir hayin herzaman hayindir

SIRADAKİ HABER

banner513