vardallar

Trabzon’da zincirleme kaza! Hem ön hem arka taraftan hasar aldı

Trabzon’da meydana gelen trafik kazasına 3 araç karıştı

Trabzon 13.09.2021, 11:55
Trabzon’da zincirleme kaza! Hem ön hem arka taraftan hasar aldı

Haber61 - Haber Servisi / Trabzon’un Yomra ilçesi girişinde bulunan dal-çık bugün sabah saatlerinde trafik kazasına sahne oldu.

Yomra istikametine giden U.Y. yönetimindeki 06 CMT… plakalı araca aynı yönde gitmekte olan H.Ş. idaresindeki 61 KK … plakalı araç arkadan çarptı. Çarpmanın etkisiyle hızlanan U.Y. yönetimindeki araç önünde bulunan A.B. yönetimindeki 61 BJ… plakalı araca arkadan çarptı.

Sürücüler kaza sonrası hafif şekilde yaralandılar.

Hem arka taraftan hem de ön taraftan çarpılan araçta büyük oranda maddi hasar meydana geldi.


Yorumlar (4)
şef 2 ay önce
gardaşlar gidin paranızı o yanyol inşaatına okullar açılığı gün başlatan geri- zekalılardan çatır çatır faiziyle alın. Sen koca pandemi bekle bekle gel okulların açılacağı zaman kaşüstü yanyol inşaatına başla inanılır gibi değil ya.. Bu kadar mı aklımız tutuldu. yeter artık yeter'!!!!
İsmail AKSOY 2 ay önce
Yerden-göğe kadar haklısınız Gardaş da anlayacak idrakte adam nerede?
deniz 2 ay önce
ışıklandırma çok yetersiz ayrıca çoğu araç lambalarını yakma lütfunda bulunmuyorlar sonra kazalar kaçınılmaz oluyor
Durmus 2 ay önce
Koca pandemide yol çalışması yapmada gel okulların açıldığı zaman çalışma yap akp nin ve saksakcilarinin son çırpınışları sizi ilk seçimde tarihe gomecegiz artık korkmuyoruz be yargilarsaniz yargılayin ne bu ya bütün yollar betonlandi asvalta hasret kaldık dalcik desen basli başına sorun yıllardır başkanlar yedi durdu 2 günde heryere trapark yapmayı bilen belediye asvalt dökmekten yol yapmaktan aciz artik süreniz doldu ilk seçimde byby

Gelişmelerden Haberdar Olun

@