7m


7m

hyundai

Trabzon’da zincirleme kaza! 7 araç birbirine girdi!

Trabzon’da zincirleme kaza meydana geldi.

Trabzon 28.05.2021, 11:27
Trabzon’da zincirleme kaza! 7 araç birbirine girdi!

Trabzon’un Ortahisar İlçesi yalıncak Mahallesi’nde zincirleme trafik kazası meydana geldi.

O.Y yönetimindeki 61 BS … plakalı araca Yomra istikametine seyir halindeyken aynı istikamette arkasında seyreden M.E.B yönetimindeki 34 ES … plakalı kamyonet arkadan çarptı.

Kazaya K.S. nın idaresindeki 06 AG … plakalı otomobil, B.E.G’nin idaresindeki 61 Li.. plakalı otomobil, H.Y. idaresindeki 61 K.J. … plakalı kamyonet, H.Y. yönetimindeki 61 EY …plakalı kamyonet ile M.M.B. idaresindeki 33 R … plakalı otomobil de duramayarak dahil olunca 7 araçlık zincirleme kaza meydana geldi.

Kazada 06 AG .. plakalı otomobil sürücü K.S., 61 LJ … plakalı otomobil sürücü B.E.G. ve 61 EY … plakalı araçta yolcu olarak bulunan A.Y. hafif şekilde yaralandılar ve genel durumlarının iyi olduğu belirtildi.

Kaza ile ilgili soruşturma başlatıldı.


Yorumlar (4)
Erhan Y 1 yıl önce
Akçaabat ile Kaşüstü Tüneli arası tam bir kaza potansiyel yeri.O güzergahı çok sık kullanan biri olarak, dikkatimi en üst seviyede tutmaya çalışıyorum.Yoğun trafik, hızlı sürme ve trafik kurallarına uymama çok.
Yusuf 1 yıl önce
Öndeki araçla takip mesafesine uyan şoför %10 bile değildir o güzergahta ,120 km hızla tespih gibi dip dipe gidiyor herkes ,bu gerçekten bir zeka problemi başka birşeyle aciklanamaz .
Ts 1 yıl önce
Sahil yolunda özellikle belli yerlerde eds sistemi kesinlikle gerekli. Trafik kurallarına uyan da yok emniyet şeridini işgal eden mi dersin, bip dibe sürme moda olmuş arabanın frenine basınca hemen tutmuyor sayın sürücüler.
Ali t 1 yıl önce
Karadeniz bölgesinin en önemli sorunu şehir içi trafiğini rahatlatacak bir alternatif in olmamasıdır sahil yolu yetersiz kalıyor akçaabat Yaylacık söğütlü yıldızlı bu ara kısımda olan problem i çözmesi lazım

Gelişmelerden Haberdar Olun

@