Trabzon’da yağmur sonrası mahalle yolu dereye döndü

Trabzon’da yağan kısa süreli yağmur yolu dereye çevirdi.

Trabzon 19.06.2020, 18:10

Haber61 - Haber Servisi

Trabzon’un Ortahisar ilçesi Aydınlıkevler Mahallesinde yağmur sonrası oluşan görüntüler vatandaşları isyan ettirdi.

Kısa süreli yağmur sonrası mahalle yolu adeta dereye dönüştü. Duruma isyan eden vatandaşlar her yağmur sonrası aynı sıkıntıyı yaşadıklarını belirterek çözüm bulunmamasına tepki gösterdiler.

Mahalle sakinleri “Küçük bir yağmurda bile kapımızın önü dere oluyor. Defalarca söylememize rağmen kimsenin bir şey yaptığı yok. Apartmana giriş çıkışta sıkıntı yaşıyoruz. Ayaklarımız su doluyor.” İfadelerini kullandılar.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (13)
yorumcu 1 yıl önce
TİSKİ kendi sitesinden altyapiya 5 yilda 650 milyon yatirim yapildigini ilan ediyor.O zaman soruyorum bu manzara nedir?
Selim 1 yıl önce
Trabzon venedik olmuş, kanosunu alan gelsin. Ofg’nin bize bıraktığı Trabzonu adam edecek bir belediye başkanı göremiyorum.
Ahmet61 1 yıl önce
Reisinize söyleyin belki orayida yapar
İskender 1 yıl önce
Vaktiyle Soğuksu'dan aşağıya doğru yağmur sularını sahile taşıyan vadicikler vardı, şimdi bunların üzerinde apartmanlar var,
İsimsiz 1 yıl önce
Yıllardır alt yapısı bozuk olan Aydınlıkevler yokuşu için ancak ihale yapılıyor. Mahalle şuan aşırı pis kokuyor ve hastalikla savaştığımiz bu günlerde hastalığa davetiye çıkıyor.
Trabzon 1 yıl önce
Trilyon TL harca bu nedir Allah aşkına parayı yiyor musunuz
trabzon 1 yıl önce
Yemiyorlar dostum ayakkabi kutusunda sakliyorlar.
Sezgin 1 yıl önce
Bakıyorum Trabzonda bir kesim var.Bunlar bir kaç kişi.Bu haber sitesini takip edip yalnızca siyasi konulara yorum yapıp algı peşinde koşuyorlar.Her haberde yorum sayısı beğeni saysısı aynı.Bir iki değişiyor:dertleri Trabzon değil.Sadece algı.Onlara sormak gerek Trabzonun geçmişi hakkında ne biliyorsunuz.Lağım sularının bastığı evlerde ölenler hakkında ne biliyorsunuz.Kimse herşey tamam demedi.Ama yatırımlar yapıldı.Buraya kadar gelindi daha ileriye de gidilecek.En azından Trabzonda hiç bir Ak parti belediyesi birileri gibi Temiz teslim aldığı Haliç i bir yılda lağım suyu doldurmadı.
Atma 1 yıl önce
Kişi karşısındakini kendi gibi bilirmiş. Algı yapanın kim oldu çok net belli. Şu görüntüyü onaylıyorsun sonra Haliçteki mevsimsel yosunların yol açtığı görüntüyü istismar ediyorsun. Sanki İstanbul belediyesi 1 senede haliçe kanalizasyon borusu döşedi de akıtıyor. İşte sizin yaratmaya çalıştığınız algı.
Rıfkı 1 yıl önce
Vatandaş vergi verir askerlik yapar memleketi için üretir evlat yetiştirir gerekirse de devleti için ölür.buna mukabil idarecilerden görevini gereği gibi yapmayan yöneticilerden şikayetçi olma hakkı vardır.yorumculardan bir beyefendi şikayeti algı olarak değerlendirmiş ve hemen konu dışına çıkarak İstanbul’dan bahsetmiş Aslı astarı bilimsel olarak mümkün olmayan kıyaslamalar yapmışişte tam olarak algı budur.bizim derdimiz TRABZON ama bu zihniyetin derdi TRABZON değil memleket hiç değil.dert siyasi dert koltuk dert güç kuvvet kudret.sabah akşam a haber dinler ,sorgulamadan inanır.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@