Trabzon’da veliler öğrencilerin tehlikeli yolculuğuna böyle dikkat çekti

Trabzon’da veliler okula ulaşmak isteyen öğrenciler için tehlikeyi çektikleri video ile anlattılar.

Trabzon 14.09.2021, 17:20

Haber61 - haber Servisi / Trabzon’un Ortahisar İlçesi Aydınlıkevler Mahallesi ile Soğuksu Mahallesi arasında yer alan Ahmet Saka İlköğretim okulunda öğrencileri bulunan veliler, tehlikeye dikkat çekti.

Çocuklarını her gün okula götürüp okuldan alan veliler, kaza tehlikesiyle baş başa kalıyor.

Kanuni Bulvarı’ndan karşıdan karşıya geçmek zorunda olan öğrenciler için yaya geçidi veya trafik ışığı olmaması nedeniyle tehlikeye adeta davetiye çıkartılıyor.

Veliler gerekli önlemlerin alınması konusunda yetkililere çektikleri video ile seslendiler.

Bir an önce konuyla ilgili yetkililerin harekete geçmesi isteniyor.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (10)
6161 5 gün önce
Cok beklersin ablacigim daha biri ölmediki oraya senin dediklerini yapsinlar
Erdinc 5 gün önce
Orada araclar ve yayalar icin alt gecit var biraz daha ileride ise ist gecit biraz yurusun insanlar
Trabzon 5 gün önce
Aynı düşüncedeyim arkadaşım. Çocuğu tek başına göndermeye korkuyorum. Arabalarin nerden çıktığı belli diil. Çocuklar arabaların tıkış tıkış aralarindan geçmek için büyük mücadele veriyorlar. Yetkililerin bu olaya el atması gerekiyor..
Laz 5 gün önce
Orda hem alt.geçit hem üst gecit var , asansör mü istiyorlar
Kakalin 5 gün önce
Yoook yok bu videoyu izleyecekler ama bakalım bir önlem alacaklar mı ? Bence hayır ama inşAllah bir haberimiz olur
caner 5 gün önce
bahsedilen yer kanuni bulvarı değil, bulvarın tali birleşim yolu. O da alttan geçiyor zaten, kanuni bulvarı yazarak neyi amaçladığınızı anlamadım.
Koç 61 4 gün önce
Trabzon'daki yollar lokantaya gidersin de bana bir karışık yemek ver dersin ya aynen öyle. Yol yok kaldırım yok kavşak yok hendekler çökükler çatlaklar topraklar sular çakal yolu gibi tabi ki kazada olur ölümde.
Ali Başkan 4 gün önce
Haklisin bacım, ben Murat Zorluoglu'na gereken talimatı vereceğim.
Bu arada Belediyemizin bir sinyalizasyon ekibi varmış trafik lambaları ile ilgilenen lafta avuç ico okutma dokunmatik tarzında bir cihaz koymuşlar ayasofya müze altı oyuncaktan çocuk parkının karşısına herkes onu kullanıyor ama üzücü taraf kurulduğundan beri çalışmıyor 1 kere çalışırsa lakin oda 20 kere çalışmıyor kuruldugun beri onları denetleyen kontrol eden yok, eski buton sistemi daha iyiydi her gün kazalar icin rakam kalaları görüyoruz açık ve net söylüyorum orada en küçük bir kaza olursa bugün sebebi Trabzon Büyükşehir Belediyesidir, bu kadar sorumsuzluk olmaz o avuç ici okutma cihazları çekiçle kirilirsada onun da sorumlusu benim anlayın ki ben kırdım umarım gerekeni yaparsiniz
misafir 4 gün önce
Yalıncak-Kaşüstü sınır noktası da aynı. Nejla hanımın önünden karşıya geçmek büyük cesaret. Bağlantı yolu artık çift geçişli ve süratlı araçlar yayalara tehlike saçıyor. Ölümlü kazadan sonra üst geçit yapılacağı aşikar
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@