Trabzon'da üçüncü tanzim satış yeri hizmete girdi

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu 3. tanzim satış yerinin açıldığını açıkladı.

Trabzon'da üçüncü tanzim satış yeri hizmete girdi
banner432

, Meydan ve Atapark’tan sonra üçüncü tanzim satış yerini Değirmendere’de hizmete aldıklarını bildirdi. Gümrükçüoğlu, tanzim satış yerlerinin sayısının daha da arttırılması için çalışmalarını sürdürdüklerini ifade etti.

Tanzim satış yerlerinin haftanın her günü 10.00-18.00 saatleri arasında hizmet verdiğini hatırlatan Gümrükçüoğlu, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatları ile başlatılan enflasyonla topyekun mücadele çalışmaları ve fiyat spekülasyonları ile halkımızın mağdur edilmesine izin vermemek için Trabzon’umuzda başlattığımız tanzim satış uygulamasını daha da genişleteceğiz. Spekülatörlerin halkımızı mağdur etmesine asla izin vermeyeceğiz” diye konuştu.

Trabzon Büyükşehir Belediyesi tarafından oluşturulan tanzim satış noktasında; domates 3 TL, soğan 2 TL, elma 3 TL, patates 2 TL, salatalık 4 TL, patlıcan 4,5 TL ve biber 6 TL’den satılıyor.

Güncelleme Tarihi: 13 Mart 2019, 19:00

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Turgay
Turgay - 3 ay Önce

Hadi iyisiniz bakın 3 tane daha varlık kuyruğu açıldı rahatlıkla kuyruğa girebilirsiniz.Aldıklarınızı poşete değil fileye koyunda komşularınıza ne kadar varlıklı olduğunuzun havasını atın.

Albatros
Albatros - 3 ay Önce

Kendime öfkem bu şekilde gittiğimiz takdirde ilerleyen yıllarda nasıl bir ülke ve miras bırakacağız nasıl??

İbraam
İbraam - 3 ay Önce

Şimdi bu kuruklardan soğan patates alıyorsunuz, seçimden sonra ilaç alacaksınız. Ağaçlar balta’yı sever, sapı onlardan diye, oysa ağaçları öldüren baltadır..

SIRADAKİ HABER

banner393