Trabzon'da üçüncü tanzim satış yeri hizmete girdi

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu 3. tanzim satış yerinin açıldığını açıkladı.

Trabzon 13.03.2019, 18:49 13.03.2019, 19:00
Trabzon'da üçüncü tanzim satış yeri hizmete girdi

, Meydan ve Atapark’tan sonra üçüncü tanzim satış yerini Değirmendere’de hizmete aldıklarını bildirdi. Gümrükçüoğlu, tanzim satış yerlerinin sayısının daha da arttırılması için çalışmalarını sürdürdüklerini ifade etti.

Tanzim satış yerlerinin haftanın her günü 10.00-18.00 saatleri arasında hizmet verdiğini hatırlatan Gümrükçüoğlu, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatları ile başlatılan enflasyonla topyekun mücadele çalışmaları ve fiyat spekülasyonları ile halkımızın mağdur edilmesine izin vermemek için Trabzon’umuzda başlattığımız tanzim satış uygulamasını daha da genişleteceğiz. Spekülatörlerin halkımızı mağdur etmesine asla izin vermeyeceğiz” diye konuştu.

Trabzon Büyükşehir Belediyesi tarafından oluşturulan tanzim satış noktasında; domates 3 TL, soğan 2 TL, elma 3 TL, patates 2 TL, salatalık 4 TL, patlıcan 4,5 TL ve biber 6 TL’den satılıyor.

Yorumlar (3)
Turgay 2 yıl önce
Hadi iyisiniz bakın 3 tane daha varlık kuyruğu açıldı rahatlıkla kuyruğa girebilirsiniz.Aldıklarınızı poşete değil fileye koyunda komşularınıza ne kadar varlıklı olduğunuzun havasını atın.
Albatros 2 yıl önce
Kendime öfkem bu şekilde gittiğimiz takdirde ilerleyen yıllarda nasıl bir ülke ve miras bırakacağız nasıl??
İbraam 2 yıl önce
Şimdi bu kuruklardan soğan patates alıyorsunuz, seçimden sonra ilaç alacaksınız. Ağaçlar balta’yı sever, sapı onlardan diye, oysa ağaçları öldüren baltadır..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@