Trabzon’da tedirginlik başladı! Bir çok yerde görülüyorlar

Trabzon’da rastlanan yılanlar çay ve fındık üreticilerini tedirgin ediyor.

Trabzon 08.06.2020, 11:21
Trabzon’da tedirginlik başladı! Bir çok yerde görülüyorlar

Haber61 - Haber Servisi

Trabzon’da geçtiğimiz günlerde yılan ısırması sonrası hayatını kaybeden müdür yardımcısı sonrası bölgeden yılan fotoğrafları gelmeye devam ediyor.

Çay ve Fındık hasadı döneminde bahçelerde görülmeye başlanan yılanların büyüklüğü ise daha önce görülmeyen cinsten olduğu söyleniyor.

Akçaabat ilçesi Yıldızlı Mahallesi’nde ve Ortahisar ilçesi Çamoba Mahallesi’nde öldürülen yılanların fotoğraflarını Haber61’in 0532 456 71 41 nolu Whatsapp ihbar hattına gönderen vatandaşlar “Bu büyüklükte daha önce hiç görmemiştik” ifadelerini kullandılar.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (5)
Şenol 1 yıl önce
Bizim insanımız kurutur neslini hoş insandan değerli değil ya 1 bizden 1000 karşidan????????
Ts 1 yıl önce
Adamlar zorlan toplay zatten her yaz aynı haberi isitip isitip önümüze atayssnz
Nursel 1 yıl önce
Evet annemlerde gördüler bayağı büyükmüş ne yapilmali acaba
Erman 55 1 yıl önce
Cay ve fındık işçilerinin kavucuk kalın çizme giyip birde yanlarında tüfek bulundurması lazım yada ilaçlama yapılması gerekir tabi en önce işçilerin sabah namazını klip rabbimden gelecek herturlu bela hayır ve serre inanıp tevekkül edip çıkmaları lazım en önemlisi bu Allah istemezse 20 tane timsah bir insana dokunamaz..
M k 1 yıl önce
Hayvan sever ler !!!!?? yılanın fare yiyip denge unsuru olarak yaşayıp dokunulmamış fikrini savunuyorlar doğrudur ama hayvanların insanların yaşam alanını işgali insanlara Zarar veriyor aynı zamanda fare kene sinek gibi haderatta canlıdır onları niçin savunmazlar anlamam

Gelişmelerden Haberdar Olun

@