7m

7m

hyundai

tamfinans

Trabzon’da taş yüklü kamyon eve girdi

Trabzon’da taş yüklü kamyon freni patlaması sonucu eve girdi.

Trabzon 08.11.2017, 17:48

Haber61 – Haber Servisi – Trabzon’da taş yüklü kamyon freni patlayınca geri geri kayarak büyük bir gürültü ile eve çarparken apartman sakinleri korku dolu anlar yaşadı.


Edinilen bilgiye göre 2 Nolu Beşirli Mahallesinde taş yüklü bir kamyonun freni patladı. Geri geri kayan kamyon Ömür Kent sitesi B Blok apartmanı ile yol arasındaki boşluğa düştü. Apartmanın 1. Katında bulunan evin balkon kısmına çarparak durabildi.

Kamyonun apartmana çarpması ile evlerinde bulunan vatandaşlar korku dolu anlar yaşadı. Olayda ölen ya da yaralanan olmazken kamyonu8n kaldırılması için çalışma başlatıldı.

Trabzon’da taş yüklü kamyon eve girdi

Trabzon’da taş yüklü kamyon eve girdi

Yorumlar (4)
Zayerali 5 yıl önce
Bu sokaklarda bırak kamyonun eve girmesini yolda yürüyen vatandaşın ayağının kaymasıyla camdan içeri girmesi bile doğaldır ne kaldıki bu kamyon o yükle birde
Görgü şahidi 5 yıl önce
O fireni patlamış diyen vatandaşa söylüyorum özellikle bilip bilmeden yorum yapmayın o kamyonunönünde aniden durup o aracın kaza yapmasına sebep olan dolmuş şoförüne iyi aile çocuğuna kimse birşey demesin daha çok derdim ama yayınlamazsınız diye demiyorum okuyanlar anlar zaten
faruk 5 yıl önce
Çamurdan kayganlaşan yolda fazla yüklü kamyon kaydı. Freni patladı demeyin. Ondan önce ben geçtim zor çıktım bayırı kayıyordu yol. Yine bunlar yaptı orayı çamur.
Ercan ÖKSÜZ 5 yıl önce
Kamyonun girdiği binanın 6.katında oturuyorum.Belediye daha önce bu yola defalarca asfalt döktü.Fakat eski asfalt kazınmadığından yeni dökülen asfalt devamlı yükseldiği için yolla kaldırım nerdeyse eşit hale gelmişti.Her ne kadar orda normal kaldırım yükselliği olsaydı da o kamyonu durduramazdı ama hızını keser bu kadar zaiyat olmazdı.Gene bir işgüzerğahlık örneğinide burda görmüş oluyoruz.Kimse bu memlekette görevini layıkı ile yapmıyor.Ne diyelim büyük geçmiş olsun en azından yaralımız ve can kaybımız yok.Çok şükür.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@