alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Trabzon'da şikayetler sonuçsuz kalmayacak! Yeni sistem devre alındı

Trabzon Büyükşehir Belediyesi TİKOM'u hayata geçirdi.

Trabzon 20.10.2021, 09:48 20.10.2021, 09:53
Trabzon'da şikayetler sonuçsuz kalmayacak! Yeni sistem devre alındı

Trabzon Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların talep ve şikâyetlerini en kısa sürede çözüme kavuşturmak için yeni bir hizmeti daha hayata geçirdi. Büyükşehir Belediyesi tarafından kurulan İletişim Koordinasyon Merkezi (TİKOM) ile tüm ilçelerden gelen talep ve şikâyetler sonuçsuz kalmayacak.

Trabzon Büyükşehir Belediyesi Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı bünyesinde kurulan İletişim Koordinasyon Merkezi ile talep ve şikâyetler en kısa sürede değerlendirilip sonuçlandırılacak. Büyükşehir Belediyesinin web sitesi, sosyal medya adresleri, Whatsapp ve telefon hattı üzerinden gelen tüm talep ve şikâyetler titizlikle çözüme kavuşturulacak. Trabzonlu vatandaşlar ayrıca TİKOM’u ziyaret ederek başvurularını bizzat da yapabilecek.

BAŞVURULAR CEVAPSIZ KALMAYACAK

TİKOM'u ziyaret ederek çalışmaları yerinde inceleyen Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, “TİKOM yeni geliştirdiğimiz ve önem verdiğimiz bir birim. Büyükşehir Belediyemizle ilgili gerek sosyal medya mecralarından, internet sitemizden, Whatsapp ve telefon hattı üzerinden gerekse de belediyemize doğrudan başvuran tüm vatandaşlarımızın talep ve şikâyetlerinin alındığı, ilgili birimlere yönlendirildiği, takip edilip cevap alınarak sonucun vatandaşlarımıza aktarıldığı çok önemli bir sistem. TİKOM’u geçtiğimiz ay faaliyete aldık, gerekli eğitimler yapıldı. Bundan böyle Trabzon Büyükşehir Belediyesine başvuruda bulunan hiçbir vatandaşımızın talebi ya da şikâyetinin sonuçsuz ve cevapsız kalmamasını hedefliyoruz. Bu sistemle birçok ilçe belediyemizle de bağlantı kurduk. Onların ve bizlerin talepleri bu sayede birbirine aktarılacaktır” ifadelerini kullandı.


Yorumlar (6)
Ali KAYA 2 ay önce
Yapılan başvurunun gereği yapılmıyorsa neye yarar.
ibrahim 2 ay önce
cevap vrilen var mı
ab 2 ay önce
geri dönülüyor ama sorunu çözmek için değil, sizi sinirlendirmek için.
atknyldrm 2 ay önce
Tikom'a ulaşmak için Alo 153 arayarak ulaşılabilir.
Koç 61 2 ay önce
Gelen sorunları sadece kayıt üzerinde soru-cevap yöntemi ile çözecekseniz "CİMER" GİBİ boşuna zahmet ettiniz.Hatta il sorumu burdan sorayım trafik ve park sorunu ne zaman çözülecek
süleyman 2 ay önce
çok komik diğer konularla ilgili hiç bir basvuruya dönüş yapılmıyor bir işi yapmak için yapmayın lütfen sonuç çözüm odaklı ilerleyin yazık günah

Gelişmelerden Haberdar Olun

@