Trabzon’da sahte içki imalathanesine baskın

Trabzon'da sahte içki imalathanesine baskın yapıldı. 1 kişi tutuklandı.

Trabzon 28.10.2020, 13:15
Trabzon’da sahte içki imalathanesine baskın

Trabzon’un Akçaabat ilçesinde, imalathaneye düzenlenen baskında bulunan sahte alkol ve çeşitli malzemelere el koyuldu. Gözaltına alınan 2 kişiden 1'i, sevk edildiği adliyede çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.  

İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, sahte içki imalatı ve ticareti yapıldığı bilgisi üzerine Akçaabat ilçesinde adreslere operasyon düzenledi.

Baskında 2 şüpheliye ait adres ve çevresinde arama yapıldı. İmalathanede 124,5 litre sahte içki, 1 litre etil alkol, 80 santilitre içki yapımında kullanılan aroma ile alkol yapımında kullanılan malzemeler, boş şişeler ve 2 ruhsatsız av tüfeği ele geçirildi.

Gözaltına alınan şüphelilerden 1’i, sevk edildiği adliyede çıkarıldığı mahkemece tutuklanırken, diğer şüpheli ise serbest bırakıldı.

Trabzon’da sahte içki imalathanesine baskın

Yorumlar (2)
cem sayıl 1 ay önce
İçki imalatına serbestlik gelsin.Evde kendi yapıp kandi içene bankalar kredi versin.Devlet özel sektörü desteklesin.RAKI da tekelleşmeye son verilsin
Sersali 1 ay önce
Evet her elde yeni kart acilsin. Bekledim bu haberide ak partiye dayandiracaklar diye ama beklenir. Haber61de canak tutuyor bunlara

Gelişmelerden Haberdar Olun

@