7m


7m

hyundai

Trabzon’da sahte alkol operasyonu

Trabzon'da yapılan sahte alkol operasyonunda 2 şahıs gözaltına alınırken çok sayıda sahte alkol bulundu.

Trabzon 22.02.2022, 11:22

Trabzon’da polis ekiplerince bir eve yapılan operasyonda sahte alkol ve yapımında kullanılan malzemeler ele geçirilirken, 2 şahıs gözaltına alındı.

Trabzon’da polis ekiplerince içki kaçakçılığı ve sahteciliğinin azaltılması, devletin vergi kaybının önlenmesi ve mücadelenin görünür kılınması amacıyla yapılan çalışmalar sürüyor. Edinilen bilgiye göre, 

Trabzon Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince yapılan çalışmalarda adli makamlardan alınan arama kararı ile M.K. ve E.Y. isimli şahısların bulunduğu eve operasyon düzenlendi.

Evde yapılan aramada 31 adet şişe içerisinde (33 litre) sahte alkollü içki, 78 adet şişe içerisinde içki imalatında kullanılan etil alkol, 315 adet içki imalatında kullanılan şişe kapağı, 150 adet içki imalatında kullanılan boş cam şişe, 504 adet sahte bandrol, 2 adet 250 cc'lik şişe içerisinde içki imalatında kullanılan anason aroması, 1 adet cam şişe içerisinde içki imalatında kullanılan votka aroması ve 1 adet maşrapa, 3 adet huni, 1 adet cezve, 1 adet küçük tüp ve 1 adet enjektör içki imalatında kullanılan malzemeler ele geçirildi.

M.K. ve E.Y. isimli şahıslar gözaltına alınırken, şahısların emniyetteki işlemlerinin ardından mahkemeye sevk edileceği öğrenildi.


Yorumlar (2)
votka alamayan vergi ödeyen sade vatandaş 3 ay önce
siyasal islamcı zihniyet kendileri fakir fukara yetim hakkı hiç düşünmeden afiyetle yerken
vatandaşın en küçük zevkine kadar göz dikmiş durumda.
nedir arkadaş bu içkiyle olan savaşınız .
ZORLA İSLAMI YAŞATMAYA ÇALIŞIYOR mevcut hükümet.
bu kadar agır vergi dayattığın zaman mecburen insanlar kaçağa yöneliyor.
bi şişe votka 300 tl olurmu ayıptır.
DOST 3 ay önce
BURADAN AÇIK VE NET ŞİKAYETTE BULUNUYORUM FAROZ DAMLARINDAN DAHA ONCE 2 KEZ YAKALANAN ŞAHIS HALA DAMINDA ALKOL YAPIP SATMAYA DEVAM EDIYOR KAPISINDA INSAN KUYRUGU BU İŞE ZUR DIYECEK GERÇEKTEN HELAL SÜT EMMİŞ POLİS SAVCI YOKMU INSANLAR ZEHIRLENIYOR BU PARALAR INSANLARA TATLI GELIYOR VE BU ISI YAPAN OKUMUS KARIYERLI INSAN NEDEN CUNKU MAAŞININ 5 KATINI KAZANIYOR!!!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@