7m


7m

hyundai

Trabzon’da otogar projesinde yeni gelişme

Trabzon’da yapımına başlanan otogar projesinde yeni gelişme.

Trabzon 24.05.2021, 14:53
Trabzon’da otogar projesinde yeni gelişme

Trabzon’da yapımına başlanan yeni otogar ile ilgili Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu Mayıs ayı Belediye Meclis toplantısında açıklamalarda bulundu.

Başkan Zorluoğlu, “Çok kısa olarak birkaç yatırımdan bahsedeyim. Bir tanesi yeni otogar meselesidir. Biliyorsunuz çıkan sıkıntılar nedeniyle işe başlanan otogar projesinin sözleşmesini feshettik. Burayı yeniden ihale ediyoruz. İhale günü yakında belli olacak.” dedi.


Yorumlar (7)
Vatandaş 1 yıl önce
Projeyi resimde gören zannederki Amazon ormanlarının içinde bir otopark ama gerçekte ise çömlekçi gecekondu mahallesinde rezilliğin içinde ömrü en fazla on yıl olan bir proje o kadar
oguz 1 yıl önce
trabzon buyuksehir yerine trabzon buyuk kasabasi denmesi lazim bircok sehirde yasadim bu kadar gelisime degisime kapali insanlar gormedim baskana bir sozum var sayin baskan senden onceki belediye baskanida belediyenin anahtarini dolmusculara verdi bu sekilde sehri idare edecegini sandi ama olmadi gitti bakiyorum sende ayni yolda ilerliyorsun
tonyalı 1 yıl önce
Zorluoğlu sadece reklam yapıyor, Meydan bile 4 aydır bitemedi, esnaf kan ağlıyor
Mehmet 1 yıl önce
Resimlerle şov yapmasınlar. O otogar orada olmaazzzzzzz. Önce bir şehir içini halledin bakalım. 6 ay oldu. kaz yık bırak git. Benim bildiğim işler bir düzende yürü. Bir taraftan kazılıp, yıkılırken, diğer taraftan da düzeltilerek gelir.
Abdurrahim 1 yıl önce
Trabzon'da doğru bir yatırım olmadı sanki bir ilçe gibi iş yok fabrika yok belediye yatırım yok yollar çamur esnaf perişan anliyan anlıyor???
tugrul 1 yıl önce
bunların paylaştığıyla , yaptığı alakasız oluyor ama neysa ... trabzon 81 il arasında geri giden tek il
Trb 1 yıl önce
Bu demeci okurken tv de Nazan ÖNCE L şarkısı başladı...Hani hep aynı nakarat,anlat,anlat...tesadufe bak...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@