alexa metrics

banner560

banner572

Trabzon’da Off-Road heyecanı yaşandı

Trabzon’un Akçaabat ilçesinde Off-Road heyecanı zirve yaptı.

Trabzon 24.10.2021, 14:14 24.10.2021, 16:44
Trabzon’da Off-Road heyecanı yaşandı

Gençlik ve Spor Bakanlığının himayelerinde, Trabzon Büyükşehir Belediyesi ile Akçaabat Belediyesinin ev sahipliğinde gerçekleştirilen Karadeniz Off-Road Kupası Yarışları’na Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu ve Trabzon Off-Road Kulübü de destek verdi. Macera ve hız tutkunları ile birlikte Trabzonlu vatandaşların büyük ilgi gösterdiği Karadeniz Off-Road Kupası Yarışları, Akçaabat ilçesi Yaylacık Mahallesi'nde hazırlanan zorlu parkurda yapıldı.  

BİRLİKTE START VERDİLER 
Nefeslerin tutulduğu Off-Road yarışlarına Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, AK Parti Trabzon Milletvekili Adnan Günnar, Trabzon İl Jandarma Komutanı Albay Adem Şen, Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim ve binlerce kişi katıldı. Vali Ustaoğlu, Başkan Zorluoğlu, Milletvekili Günnar ve Akçaabat Belediye Başkanı Ekim’in start verdiği yarışta, İran, Gürcistan ve Türkiye’nin çeşitli illerinden yarışmacılar da yer aldı. 

ZORLUOĞLU YARIŞLARI HEMŞEHRİLERİYLE BİRLİKTE İZLEDİ 
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu yarışı oğlu Ertuğrul Zorluoğlu ile birlikte hemşehrilerinin arasında izledi. Heyecanın zirve yaptığı yarışta vatandaşlar Başkan Zorluoğlu’na teşekkür ederek, bu tür etkinliklerin daha sık yapılmasını istediler. 

ETKİNLİKLERİMİZ DEVAM EDECEK 
Trabzon’un daha yaşanılabilir bir şehir olması adına büyük gayret gösterdiklerini belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, “Göreve geldiğimiz ilk andan itibaren ‘Sıkıcı şehirler gelişemez’ anlayışıyla hareket ediyoruz ve bu yönde çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Sosyal, kültürel ve spor etkinlikleriyle hemşehrilerimizi buluşturmaya özen gösteriyoruz. Bugün de burada gerçekleştirdiğimiz Karadeniz Off-Road Kupası Yarışları’nın gördüğü ilgi bizleri mutlu etti. Trabzon Büyükşehir Belediyesi olarak birçok alanda çeşitli etkinlikler organize etmeye devam edeceğiz. Öte yandan bu güzel organizasyonda emeği geçen Gençlik ve Spor Bakanlığımıza, Akçaabat Belediye Başkanımıza ve tüm paydaşlarımıza teşekkürlerimi iletiyorum” ifadelerini kullandı.


Yorumlar (1)
hakkı kılıç 1 ay önce
Yeniyol yapın önce dün yine akçaabat girişinde tır minibüsü biçti…trafik 3 saat kilitlendi..şovmen başkan istemiyoruz…

Gelişmelerden Haberdar Olun

@