7m


7m

hyundai

Trabzon’da o yaya geçidi kapatıldı

Akçaabat’ta Tartışılan O Yaya Geçidi Kapatıldı.

Trabzon 22.05.2021, 15:26 22.05.2021, 15:36

Trabzon’un Akçaabat ilçesi Yaylacık geçişinde bulunan ve birçok kazanın yaşandığı yaya geçidi kapatıldı.

Uluslar arası Karadeniz Sahil Yolu’nun Akçaabat geçişinde bulunan yaya geçitlerinden birisi olan Yaylacık’taki yaya geçidi yapılan çalışma ile kapatıldı. Karayolları ekiplerince karayolu üzerinde bulunan yaya geçidi çizgileri silindi ve geçit örgü ile yaya geçişine kapatıldı. Daha önce de 4 yaya geçidi üst veya alt geçit yapılması nedeniyle kapatılmıştı.

Ölümlü ve yaralamalı çok sayıda kazanın meydana geldiği yaya geçidi Akçaabat kamuoyu tarafından bir süredir tartışılıyordu.


Yorumlar (7)
Allah bildiği gibi yapsın 1 yıl önce
Türkiye gibi bir ülkede zaten neden yaya geçiti vardır anlamış değilim? ,tek ülkeyiz araçların daima haklı bulunduğu. Avrupa bizi kiskaniyorya çok kiskaniyor. Adamların yaya gecitine 3 metre kala yaya görüldüğü zaman frene basarlar. Ama bizdeki odunlar tabakhaneye b.... K yetistirecekler ya yayanin ne önemi var ölsünler hepsi bu mantıkla bu ülke zaten hiç bir yere gelemez gelmiycek te zaten.
Vatandaş 1 yıl önce
Üst geçit yapıp milleti o ucûbe demir yığınlarına tırmandırmaya devam. Yav kardeşim alt geçit yapıp insan gibi ışıklandırma yapılsa ve hem o demir yığınlarındaki pis görüntü kaldırılsa hem milleti o demir yığını ile iki kat çıkmaya zorlamasalar olmazmı ?
Fırtına Kuşu 1 yıl önce
Bu sefer de alt geçidi tuvalete çeviriyorlar. Kokudan geçilmiyor. Alt tuvalet oluyor. Memleket hali bu.
Serkan 1 yıl önce
Yaya geçidini kapatılacağına oraya üst geçit yapsaydınız ya veya sürücülere yaya geçidi olduğu yerde nasıl hareket edilmeli dersi verseydiniz daha iyi olurdu. Bu kendi bildiğim doğru kafası ile ülke ve özellikle Trabzon insanı 1 cm ileriye gidemez.
Yorum 1 yıl önce
Üst geçit yada yaya geçitinin çizgileri kaldırıldığı an üzerinden zaman geçilmeden aynı gün tekrar yapılmalıydı. Ayrıca alt geçit olan yerlere kamera uygulaması olmalı korkmadan kullanabilmesi için yada en iyisi üst geçit veya yaya geçidi. Yaya geçidi olan yerlere radar uygulaması gibi bir uygulama konulması gerekir yaya geçidini dikkate almayanlar için.
Batadaş 1 yıl önce
Alt geçitlerin güvenlik zafiyeti var. Asansörlü ve yürüyen merdivenli üst geçitler yapmadı gitti. Ayrıca çok saçma yerlere rant için yaya geçidi koyuluyor. Örnek ortahisar ilçesi çatak mevki kırmızı tabelalı süper marketin önü
Caner 1 yıl önce
O bolgede gördüğüm tüm yayalara izin verdim hatta bir kaç şoförle kavga seviyesine geldik, bir gün eve geldim, yayaya yol vermedigim için ceza yedim. O cezayı yazan polise ve yola atlayan yayaya hakkımı helal etmiyorum. Yola inildigini fotoğrafta gördüm. plakam yabancı plaka, yazan memur fırsatçılık yaptı bence

Gelişmelerden Haberdar Olun

@