7m


7m

hyundai

Trabzon’da o minibüs durakları taşınıyor!

Trabzon’da Çömlekçi Mahallesi’nde bulunan minibüs durakları taşınıyor.

Trabzon 29.05.2021, 13:17 29.05.2021, 13:44
Trabzon’da o minibüs durakları taşınıyor!

Trabzon’un Çömlekçi Mahallesi’nde gerçekleştirilecek olan yıkımlardan dolayı kentin doğu yakasına hizmet veren minibüs durakları, geçici olarak mevcut yerinin 200 metre ilerisine taşınıyor.

Trabzon’un Ortahisar ilçesine bağlı Çömlekçi Mahallesi’nde gerçekleştirilen kentsel dönüşüm projesinin 2’nci etabı için yıkımlar pazartesi günü itibarıyla başlıyor. Yıkımlar öncesi bölgede bazı değişikliklere gidildi. Trabzon Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamada, “Çömlekçi kentsel dönüşümü kapsamında yıkımı yapılacak olan binalardan dolayı Çömlekçi minibüs peronları mevcut yerinin 200 metre ilerisinde belirlenen alanda, 31 Mayıs Pazartesi gününden itibaren kullanılmak üzere geçici olarak oluşturulmuştur. Verdiğimiz rahatsızlık nedeniyle vatandaşlarımızdan özür dileriz” ifadeleri kullanıldı.

Haber61 - Haber Servisi-

Trabzon’da o minibüs durakları taşınıyor!

Trabzon’da o minibüs durakları taşınıyor!


Yorumlar (11)
Emre 1 yıl önce
Niye moloza tasinmaz bu duraklar belediye otobusleri moloza gidiyoda dolmus niye gitmiyo insanlar o kadar yolu nasil gidecek insaatin icinden nasil gidecek sizin anneniz babaniz gitse hosunuza gidermi yazik degilmi bu insanlara ayipdir rezillikdir trabzon belediyesiniz razilligidir bu moloza bir alan acin o kadar bos yer var ordan binsin millet rahatca
Çömlekci sakini 1 yıl önce
Çömlekci nin hepsi yıkılsın üçüncü etapta az ev kaldı onlara yıkım yok evimizde oturamıyoruz çok eski lütfen yıkılsın hepsi
Halk 1 yıl önce
Niye otobuslerin oldugu moloza tasinmiyo yasli insanlar nasil o kadar yolu yuruycek ve nerden yuruyecek dogru durust yurume yolumu var insanlara eziyet etmekden baska isiniz yok minubus esnafinida bitirdiniz belediye otobuslerinu dolmuslarin oldugu yere koyun niye koymuyorsunuz Allah hepinizin belesini versin insanlari dusunun biraz maf ettiniz dolmusculari ama bu insanlar akp hukumetine cok fazla ders verecek yakindir niye moloza tasinmiyo insanlar rahat rahat gidip gelsin rantmi var bu isde parami yiyorsunuz bu isden
Derbeder 1 yıl önce
Ağzı olan konuşuyor ama boş konuşuyor farkında degil
Çetin 1 yıl önce
Belediyemizin aldığı karara saygı duyuyorum ama moloz mevkiine alınması bence en doğru karar olurdu bence..
ADALETCİ 1 yıl önce
Bence dolmuşların meydana cıkma izini olsun bü süre içinde ama nerde o kadar anlayış
Admin 1 yıl önce
Zaten vatandaş mevcut minibüs durağına yürümekte zahmet çekiyordu şimdi ise hiç minibüsede binmez.Böyle sacmalıkmı olur bu kararları veren her kimse minibüs esnafınıda vatandaşıda hiç düşünmemiş.
GÜRKAN 1 yıl önce
Peki yıkımdan ve yenilemeden sonra bu minibüs durakları nerede olacak?
uğur 1 yıl önce
moloz düzenlendikden sonra oraya alınacaklar.
Dursun 1 yıl önce
Yorumlara baktım, bu ne moloz aşkıdır anlamadım, O kadar araç ı nasıl sığdıracaklar moloz a, oranın trafiği ne olacak, belediyenin var bir bildiği ki almış bu kararı.
Burada yorum yazanlar, kendi dar algılarının dışında hiçbir fikir olabileceğini düşünmüyor galiba.
Ayrıca çok agresif ve aşağılayıcı sözlerle kendilerini ifade ediyorlar.
Lütfen biraz sakin ve saygılı olalım, belediye meclisi değil ki burası, sadece bir haberin yorum bölümü ????
Ahmet 61 1 yıl önce
Şehrin her işi gibi geçici yer. Neden şehrin doğusuyla batısını ve şehir içi dolmuşları aynı merkezde toplamıyorlar anlamış değilim. Doğu tarafından batı tarafına gitmek için üç dolmuşa binmek gerekiyor. Oysa ki mesafeler yakın olsa iki dolmuş işi çözecek.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@