Trabzon’da Lunapark’ın kaldırılmasına imzalı tepki

Trabzon’da bir grup vatandaş bu yıl kurulmayacağı öğrenilen Lunapark'ı geri istiyor.

Trabzon 04.05.2018, 09:45
Trabzon’da Lunapark’ın kaldırılmasına imzalı tepki

Haber61 – Haber Servisi – Ramazan ayına sayılı günler kala, Trabzon’da her yıl düzenli olarak yapılan Ramazan etkinliklerinde bulunan Lunaparkın bu yıl kurulmayacağı gündeme geldi.

Yenimahalle Fuar alanında yapılan Ramazan etkinliklerinin içinde yer alan Lunaparkın bu yıl Ramazan etkinliklerinin yerinin değiştirilmesi nedeniyle kurulmayacak olmasına vatandaşlar karşı çıkıyor. Konu ile ilgili olarak bir grup vatandaş Bini aşkın imza toplayarak duruma tepki gösterdi.

Yılda bir ay olan eğlencemizin elimizi geri istiyoruz diyen vatandaşlar, “Ramazan ayında yapılan bu etkinliklere her akşam 8-10 bin kişi katılıyor. Bu kişilerin arasında çok sayıda turistler de yer alıyor. Yılda bir kez yapılan ve insanların iyi vakit geçirdiği eğlencemizi geri istiyoruz. Almanya’da yapılan Ramazan etkinliklerinin kaldırılmasına tepki gösterirken kendi yaptığımız etkinlikleri kaldırıyoruz. Bu durumun düzeltilmesi lazım.” dediler.  

Trabzon’da Lunapark’ın kaldırılmasına imzalı tepki

Trabzon’da Lunapark’ın kaldırılmasına imzalı tepki

Trabzon’da Lunapark’ın kaldırılmasına imzalı tepki

Yorumlar (19)
FATİH 3 yıl önce
LUNAPARKI BENDE İSTERİM AMA NE KADAR SERSERİ ESRARCI VAR ORADA HER GÜN KAVGA OLAY OLUYOR KOYSUNLAR 50 TANE POLİS ORAYA O ZAMAN OLUR BAŞKA TÜRLÜ BENCE TRABZONA KURMASINLAR
Trd 3 yıl önce
Neden cünkü bütün pislikler orada oluyor onlara göz yummak mı istiyorsunuz cocuklarınız kızlarınız nereye gidiyor açın gözünüzü artık trabzon.
Kenan 3 yıl önce
Lunaparkı kim istiyosa onların mahallesine kurun.bakın bakalım o gürültüyü çektikten sonra daha lunapark istiyolarmı
erdal 3 yıl önce
5 yorum 4 istemiyor bu vatandaş imzaları nasıl topladı?
Ayşe 3 yıl önce
Makine güvenliğinin sıkıntılı olduğu çocuğum kendini parçalasa götürmeyeceğim yer,neden dolayı bu yıl kurulmayacağını bilmiyorum ama isabetli olmuş
Resul 3 yıl önce
Kurulmalı Ramazan boyunca veya sürekli olmayan il yok hatta Büyükşehiriz .insanların gezeceği eğleneceği yer olmalı burada kaç kişi ekmek yiyor buraya güvenip borçlanan insanlar esnaflar vardır kimsenin ekmehiyle oynamayın
Gmz 3 yıl önce
Kusura bakmayında trabzon gıbı bıyerde eglenmek ıcın pek bır secenek yok lunaparkı bırakın barı. Korkusu olan ya gelmesın yada korkusunun onlemını alsın kardesım bu kadar basıt.
TS. li 3 yıl önce
Kesinlikle katılıyorum olan birseyi iptal etmek vatandaşa hizmet deyildir
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@