banner441

Trabzon'da Lüks otomobillerle yolu kapatıp drift yaptılar!

Trabzon’da bir düğün için toplanan lüks otomobilli şahıslar yolu trafiğe kapatarak drift yaptı.

Trabzon 10.09.2019, 09:07 10.09.2019, 09:12
Trabzon'da Lüks otomobillerle yolu kapatıp drift yaptılar!

Trabzon’da bir düğün için toplanan lüks otomobilli şahıslar yolu trafiğe kapatarak drift yaptı.

Drift yaparak trafiği tehlikeyi düşüren magandalar bu sefer kendini Trabzon’da gösterdi. Bir düğün için Karadeniz Sahil Yolu’nda yer alan ceplerde toplanan şahıslar dakikalarca “drift” diye tabir edilen yanlama hareketini yaptı. Trafiği tehlikeye düşüren hareketlerini sürdüren lüks otomobilli magandalar ardından Beşirli mahallesindeki bir kavşağı trafiğe kapatarak yanlama hareketini yaptı.

Ortalığı toza dumana katan magandalar cep telefonu ile görüntülenirken, görüntüleri “Yakıyorsak sebebi var” notuyla sosyal medya hesabına yükleyen F.E.'nin drift gösterisi otomobilin etrafına toplanan vatandaşlar tarafından alkışla karşılandı. Şehrin değişik noktalarında yolu trafiği kapatarak yanlama hareketini sürdüren magandanın “Durduramazsınız, feda olsun” ve “İmzalarımız kalıcı” notuyla bu görüntüleri sosyal medya hesabına yüklemesi 'pes' dedirtti. Ağır para cezaları ve uygulamalara rağmen “drift” terörünü devam ettiren şahıslar, vatandaşların can güvenliği hiçe sayacak hareketlerini sürdürmeye devam ediyor.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (17)
Sempeer 5 ay önce
Demek insan ezik olunca böyle olunuyor.
Arsinli 5 ay önce
Asayis müdürü sefik bey, ne oldu, atıp tuttuyordun, ne bu manzara !
şaban 5 ay önce
haberi yapan arkadaş sen de yazmışsın yolu kapatıp drift yaptılar diye trafiğe açık halde yapmadı ya.. bırakın milleti eğlenmeyi gülmeyi unuttu bu millet ne anlatıyorsunuz..
derman 5 ay önce
Arkadaşım, drift yasak mı? yasak, cezası var mı ? var. O zaman bitti, yapıyorsan cezası da var. Yolu kapattı evet trafiğin akmasını engelledi bu da ayrı bir suçtur. Serserilik ne zamandır eğlence oldu?
OzGe koç 5 ay önce
Türkiyede okadar çok gerçek maganda varken, trafiğe kapalı alanda iki döndüler diye maganda yazanlar biraz etraftaki gerçek haberleré baksınlar .
ali 5 ay önce
Kavşak ne zamandır trafiğe kapalı? Hem trafiği engelleme hem de tehlikeye atmaktan ceza yazılması gerekmekte bu arkadaşlara. Yasak yasaktır, kanunu kendinize göre eğip bükmeyin
Demokrasi 5 ay önce
Parası olanı görmezler parasız olanı görür ceza yazarlar haksız yere zengine kimin gücü yeter onlar torfilli
Fetih 5 ay önce
Bunları bugün toplamayan. Gazetelere resimlerini veremeyen cezalarını kesemeyen araçlarını bağlamaya trafik ve asayiş müdürleri görevlerinden alınsın. Bıktık artık bu paraları olan beyinleri olmayan insan görünümlü yaratıklardan
cehalet sürücüsü 5 ay önce
zamanında kendisiini mutlu edememiş şimdi 15 16 yaş çocular gibi birşey yaptığını zanneden boş insan tipleri.Olur çok lüks araın herkes saygı duyar.Herkes onların ailesine iyi dilek sunmuyor sonuçta.Cahillikten ve eğitimsizlikten ne zaman kurtulursak o zaamn herkes birbirine saygı duyar.Kimse kimsei rahatsız etme hakkına değil.Yazık sadece.
Yahya 5 ay önce
5010 tl cezayı öderkende yanlarlar...
Lbr 5 ay önce
İşte bütün olay bu devletin paraya ihtiyacı var.
Lbr 5 ay önce
Yaptığımız yerlerin neresi olduğunu bilmeyen insanlarsınız ne boş konuşuyosunuz o yapılan yerlerin geneli bizim evlerimizin önleri bidaha olsa bidaha yaparız utanmıyoruz pişman değiliz
Lbr1 5 ay önce
Sizin kavşak dediğiniz tehlikeli dediğiniz yerlerin önlemini biz alıyoruz zaten kimsenin tehlikeye girdiği yok. Maganda diye özleştirdiğiniz insanlar ne emeklerle o arabaları alıp biniyor kimse bilmez araç sahibi sevdiğim abimdir o konvoyda bende bulunuyordum. Boş konuşmalarınızı okudum gerçekten çok komiksiniz. Haberdede yazdığı gibi alkışlarla izlendi 7 den 70 e kadını erkeği yaşlısı genci herkes alkışladı. 5000 tl cezayı ödedikten sonra da döner öyle diye konuşan arkadaş gel bi tur da senin etrafında dönelim. Yaptıklarımız için asla pişman değiliz kimsenin canını tehlikeye sokmuyoruz kimseyi rahatsız etmiyoruz vicdanımız rahat...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@