Trabzon’da koronavirüs vakalarında son durum – 14.04.2020

Trabzon’da koronavirüs vakalarında son durum belli oldu.

Trabzon 14.04.2020, 22:24 20.04.2020, 14:54
Trabzon’da koronavirüs vakalarında son durum – 14.04.2020

Haber61 – Haber Servisi – Dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını ile mücadele tüm hızıyla sürerken Türkiye’de vaka sayıları artıyor.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca bugün yaptığı açıklamada koronavirüs vakaları ile ilgili güzel haberi vererek Türkiye'de 4. haftada vaka artış hızının düşüşe geçtiğini belirtti.

TRABZON’DA SON DURUM

Trabzon özeline bakıldığında vaka sayılarında artış devam ediyor.

Haber61’in edindiği bilgiye göre bugün Trabzon’da 158 test yapıldı. Yapılan bu testlerin 21’i pozitif çıkarken 8 kişi yoğun bakımda tedavi görüyor. Yaklaşık olarak 60 kişide karantina altına alındı.
 

Yorumlar (4)
Hayat 7 ay önce
Rabbim herkese şifa versin , herkesi korusun . Bazı vatandaşlarımız maske ile ağız ve burun kapatmayıp , sadece çene - sakallarını kapatıyorlar . Lütfen Amacına uygun kullanalım , bizlerin iyiliği için , bu illetten biran önce kurtulabilmek için buna da ekstra dikkat edelim .
Ali yılmaz 7 ay önce
Ben kimseye kızmıyorum tek putin sitemim ve kızgınlığım var insan vatandaşını bir arar sorar ne yedik ne içtik maskeyi satmayı yasakladı bu demek satın almayıda yasakladılar eee yani ulaşmaya çalışıyorum sayın putin e illaki Rus vatandaşımı olmak lazım şurda komşuyuz arada da müttefik oluyoruz insan bir arar sorar bir maske olsun yollar çok ayıp yıllar öncede böyle ğeldi ler sadece ekmek yapmayı fırını öprep ğitti ler sonrada ne aradı sordular ayıp komşuluk bumu çok kırıldım çok
aa 7 ay önce
çok bilgilendik, içimize su serpildi. iyiki varsınız
Yaşar kaleci 7 ay önce
Biraz daha dikkatli olalım

Gelişmelerden Haberdar Olun

@