banner556

Trabzon’da korkunç tablo devam ediyor! Koronavirüsten ölenlerin sayısı...

Trabzon’da koronavirüs rakamları korkutuyor.

Trabzon 03.12.2020, 20:00 03.12.2020, 20:22
Trabzon’da korkunç tablo devam ediyor! Koronavirüsten ölenlerin sayısı...

Dünyayı etkisi altına alan ve Türkiye’deki etkisi her geçen gün artan koronavirüs pandemisi Trabzon’da da korkunç seviyelere ulaştı.

Dün 24 saat içerisinde yapılan testlerde 700 yeni pozitif vaka tespit edildi. Yetkililerden alınan bilgilere göre Trabzon’da koronavirüs testi yaptıran her yüz kişiden 40’ının pozitif çıkıyor.

Asıl korkutan tablo ise ölüm oranlarında yaşanıyor. Sadece bugün Trabzon’da 15 kişinin koronavirüs nedeniyle hayatını kaybettiği öğrenildi.

Yetkililer vatandaşları Maske, mesafe ve temizlik konusunda uyarsa da her geçen gün artan rakamlar tedirgin etmeye devam ediyor.

Haber61 - Haber Servisi

Yorumlar (13)
Vatandaş 2 ay önce
Trabzonda 1 günde 15 kişi vefat ediyor. Türkiye geneli 185 enteresan...
Tarkan 2 ay önce
Turkiye geneli vakayi 3 ile carp...
Trabzonlu 2 ay önce
Eğer ölüm ve vaka sayılarını düşük gösterirseniz kimse korkmaz Türkiye ve trabzondaki gerçek rakamları açıklarsanız işi olmayan herkes evde kapanır kalır. Bizi idare edenler gerçeklerle yüzleşsin
Gugudali 2 ay önce
Durum vahim Allah yardımcımız olsun.
Sertac 2 ay önce
Trabzonda 15 kişi öldüyse türkiyede sadece 30 büyük şehiri bu ortalamada alsan 450 kişi eder. Diğer 50 şehirde bunun yarısı olsa en az 650 kişi ölüyordur her gün. Fahrettin kocaya göre 180- 190.
OFLU TÜRK 2 ay önce
TAMAMDA NEDEN SERT ÖNLEMLER UYGULANMIYOR NEDEN SOKAK KISITLAMASI GÜNDÜZDE YOK HALA MASKESİZ DOLAŞAN SAYGISIZ İNSANLAR VAR ALLAH AKIL VERSİN BUNLARA DURUM ÇOK KÖTÜ
İstanbul61 2 ay önce
İstatistiksel olarak Türkiyenin yüzde 1 nufusuna sahio Trabzonda 15 kişi ölüyorsa, Türkiye de bu ortalama 1500 olması lazım ama sağlık bakankığı 180~190 bandında tutuyor. Vatandaş dan bir devlet bilgi saklayamaz!
OFLU TÜRK 2 ay önce
İL YÖNETİCİLERİNİN YETKİSİ VAR NEDEN ÖNLEM ALMIYORLAR DAHA NE OLACAK ÖNLEM ALMANIZ İÇİN DENETLEMELER YETERSİZ NETDEYSE YOK GİBİ
Halil ibrahim 2 ay önce
Maske mesafe hijyen. Bu yetersizlere birinin sloganla sorun çözülemeyeceğini öğretmesi lazım. Bu virüs enflasyona işsşzlik rakamına benzemiyor. Rakamları yalan açıklamak insanları öldürüyor.. bu işin vebali sorumluluğu, verilecek bir hesabı olmalı...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@