alexa metrics

banner536

Trabzon’da ilçe başkanından açıklama “Belediyemize İller Bankasından gelen parayı kesseler de…”

Trabzon’dan CHP’li ilçe başkanından açıklama geldi.

Trabzon 01.12.2021, 11:53
Trabzon’da ilçe başkanından açıklama “Belediyemize İller Bankasından gelen parayı kesseler de…”

Haber61 - Haber Servisi / Trabzon’un tek CHP’li belediyesi Beşikdüzü’nde CHP ilçe Başkanından açıklama geldi.

CHP Beşikdüzü İlçe Başkanı Tamer Aydın yaptığı yazılı açıklamada, Beşikdüzü Belediyesi’ne İller Bankası’ndan gelen paranın kesildiğini belirtti.

Aydın açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

İlçemiz Trabzon’un 18 ilçesinden biri olup eğitimle ünlenmiştir. Çünkü Genç Türkiye Cumhuriyeti’nin aydınlanma projelerinden belki de en önemlisi olan 21 Köy Enstitüsünün kurulduğu yerlerden birisidir. Günümüzde artık yüksekokulu olmayan ilçe neredeyse kalmamıştır. Beşikdüzümüz alt yapısıyla hazırdır ve yıllarca talip olduğu 4 yıllık bir yüksekokula ya da fakülteye artık kavuşmalıdır. 1940’lı yıllardan bu yana eğitim kenti olan Beşikdüzü’ne üvey evlat muamelesi yapılmamalıdır. Siyasetin yaramaz çocuğu sayılmamalıdır.

Belediyeyi borç batağında devraldık. Belediye Başkanımızın elini kolunu bağlayarak CHP’yi zayıflatmaya çalışanlar yanıldıklarını önümüzdeki ilk seçimlerde bir kez daha göreceklerdir. Nüfusa oranla Türkiye’nin en borçlu belediyesini aldık ve buna rağmen hakkaniyetli bir yönetim göstermeye özen gösterdik. Partimizin ve Genel Başkanımızın prensiplerinden taviz vermeden hak, hukuk, adalet duygusu ile yönetmeye de devam edeceğimizden kimsenin kuşkusu olmasın. Belediyemize İller Bankasından gelen parayı kesseler de Belediyemizin gelirleri çok sınırlı olsa da şu anda çalışanlarımızın tüm alacaklarının ödenmiş olması, emeğe saygının ön planda olduğu bir belediyecilik anlayışımızın yansımasıdır. Bizi onurlu belediyecilik yapabilecek konuma getiren tüm kurumlara teşekkürlerimizi sunuyoruz. Bize katkı verenleri eş başkan, kayyum gibi yalan ve iftiralarla itham etmeye çalışanlar bilimden, demokrasiden ve insanlıktan nasipini almamış olanlara şunu söylemek isteriz. Beşikdüzü Belediyesi her ne kadar CHP’den seçilmiş olsa da TC İçişleri Bakanlığı’na bağlı bir kurumdur. Denetimi bu bakanlığa aittir. Bu nedenle Seçilmiş belediyeye kayyum atama yetkisi asla seçildiği partinin uhdesinde değildir. Belediye Başkanı kendisine danışman alabilir. Bu başkanın vereceği bir karardır. CHP anayasa, yasa ve yönetmelik dışına çıkmaz. Bu bizim kitabımızda yazmaz. Bizi kendi art niyetlerine ortak etmek isteyenler çabanız beyhudedir. Bizim kurucumuz Mustafa Kemal Atatürk’tür.

Biz onun ilke ve devrimleri ile aydınlanıp yol yürüyoruz. Biz yürüdüğümüz yolda onunla ıslanıyoruz. Biz halka hizmet etmeye and içtik. Bizi kimse çetelerin esiri yapamaz. İlk genel seçimlerde iktidar olacağız ve bu ülke insanı hak ettiği değeri ve insanca yaşama standartını yakalayacaktır. Hiç kuşkunuz olmasın “geliyor gelmekte olan” Saygılarımla.


Yorumlar (6)
desteptul.... 2 ay önce
CHP liler bu ulkenin 70 yildir koleleleri .
secim kazanir , hak edislerini alamazlar . iktidara gelmeye calisirlar , hemen biri cikar okyanus otesine gider iktidari o alir .
Haktan şaşmaz 2 ay önce
Sen neyin kafasını yaşıyorsun? CHP ve onun görüşündeki partiler bu ülkeyi borç batağına,para babalarının emri altına soktu.20 yıldır borç ödeyen akpnin şimdi başka yaptırımlarla önü kesilmeye çalışılıyor.Birde kalkmış CHP’yi övüyorsun utanmadan
insan 2 ay önce
hiçbir işi beceremedikleri içindir kardesim
Gert 2 ay önce
CHP demek yokluk demektir, borç demektir, çamur demektir, Tğrkiye düşmanları ile kolkola yürümek demektir…….Demektşr de demektir
Ali KAYA 2 ay önce
Chp ile 40 yıl çatışmış birisiyim. VAllahi onlara rahmet okuttunuz. Onlar çamur ise siz çukursunuz.
muammer 2 ay önce
megri mergri,aman megri

Gelişmelerden Haberdar Olun

@