banner556

Trabzon’da iki okulda daha koronavirüs vakası

Trabzon’un Yomra ilçesinde iki okulda koronavirüs vakasına rastlandı.

Trabzon 29.08.2020, 13:51 29.08.2020, 14:35
Trabzon’da iki okulda daha koronavirüs vakası

Haber61 - Haber Servisi

Trabzon’da koronavirüs vakaları haberleri gelmeye devam ediyor. Dün Trabzon'un Araklı ilçesinde bulunan Araklı Anadolu Lisesi'nden okul müdürünün koronavirüse yakalandığı haberi gelmişti.

İki koronavirüs haberi de Yomra ilçesinden geldi. Yomra Fen Lisesi ve Kaşüstü Çok Programlı Anadolu Lisesi’nde birer öğretmende koronavirüse rastlandı. Evlerinde karantinaya alınan öğretmenlerin temas halinde olduğu kişilere filyasyon ekipleri tarafından çalışma yapıldı.

Yorumlar (7)
Erhan 5 ay önce
Daha okullar açılmadan vakalar çıkmaya başladı. Okullar açılırsa durum çok sıkıntılı olacağa benziyor.
Hayat 5 ay önce
Hala okullar açılacak mi? Küçücük bir çocuğa nasıl öğretebilirsiniz elini yüzüne gözüne getirmemesi gerektiğini ? Felaket olur , turizmcileri düşünmeyin. Yasaklar gelsin
OFLU TÜRK 5 ay önce
VİRÜS ADETA PATLAMA YAPTI HALA KISITLAMA KARARI ALINMIYOR.OHAL İLAN EDİLMESİ TEK ÇÖZÜM OLARAK GÖRÜNÜYOR YOKSA KİMSE UYMAZ KURALLARA
Lalzar6 5 ay önce
Hangi iki okul 4 okulda var. Hatta birinde öğretmenler karantinaya alınmadan ertesi gün zümre toplantılarına gönderildiler.
Bıktık artık 5 ay önce
Bu okullar suanlik sadece son sınıf öğrencilerine eğitim veren okullar. Diğer sınıf seviyelerine de örgün eğitim vermeye başlandığında meydana gelebilecek olan patlamayı öngörmek zor değil.
Meryem KARPUZ 5 ay önce
Resmen kafayı yemiş bu devlet Allah yardımcımız olsun inşAllah ???? yeter artık
Gngör Özkn 5 ay önce
Çarşıbaşı Mtal 1 öğretmen pozitif.Müdür, müdür yardımcısı, üç öğretmen 2 hizmetli karantinada

Gelişmelerden Haberdar Olun

@