banner526

Modern Pozitif Bilimler

banner513

Trabzon’da flaş gelişme! Başhekim görevden alındı

Trabzon Ahi Evren Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi görevden alındı.

Trabzon 14.01.2020, 16:01
Trabzon’da flaş gelişme! Başhekim görevden alındı

Trabzon’da bugün flaş bir gelişme yaşandı. Ahi Evren Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. İsmet Durmuş görevden alındı.

Bu gelişmeyi Durmuş sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu. “Görülen LüZulm üzerine Ustaca Başhekimlik görevimden alındım. Ah Kahpe Fellek sen kazandın” paylaşımını yazan Durmuş’un İl Sağlık Müdürü Hakan Usta’yı işaret ettiği öne sürüldü.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (18)
Trabzon um 9 ay önce
Merak etme hakan usta da gidici, siyaset yapan değil işi yapan kalacak inşaellah...
paşa 9 ay önce
Getirdiğin adamcıkları görüyoruz usta!O makam sanada kalmaz ve kalmayacaktır.
Rüstem 9 ay önce
Bu devletin makamlarda siyaset yapan şakşakcılardan ziyade devlet adamlarına ihtiyacı var. Azıcık araştırmayı seven Trabzon'da mevcut ak teşkilatının kamu kurumlarını liyakatsiz atamalarla ne hale getirdiğini görecektir. Dr. Durmuş bugün kendisine yapılan haksızlık için gösterdiği haykırışı çakma siyasilerin kendisine emrivaki yaptırdığı işler içinde yapacaktı. Sağlık müdürüne de bir çift sözüm var. Zannetmeki sahip olduğun ego kazara sahip olduğun doktorluk unvanının önüne geçer. Sırada sensin.
Ts61 9 ay önce
Ismet hoca gibi birini görevden almanın tek sebebi var oda ranta izin vermemesi başka neden sebep yok ayıptır yazıktır iyi insanlari menfaatleriniz için kusturmeyin
Tolga 9 ay önce
Babam ameliyat oldu o hastanede her sabah bütün hastaları ziyaret ederdi. Özel hastane gibi çalışıyordular. Bütün ekip çok ilgiliydi.
RUSTEM AĞA 9 ay önce
BIKTIK BU SİYASETİN PERVASIZLIĞINDAN HER YERDE SİYASET OLMAZ HELE BU SAĞLIK TEŞKİ LATIYSA HİÇ OLMAZ. A PARTİSİ B PARTİSİ VATANDAŞI IRGALAMAZ. KİM İŞİNİ DOĞRU YAPI YORSA BIRAKIN İŞİNİ YAPSIN. GÖREVDEN ALMANIN HAKLI NEDENLERİ OLMALI VE BU KAMU OYUNA AÇIKLANMALI. NE BU GÖRÜNEN LÜZÜM ÜZERİNE GÖREVDEN ALMAK, HALKIN BİR ŞEY GÖRDÜĞÜ YOK. BEN NE BAŞHEKİMİ NE SAĞLIK MÜDÜRÜNÜ DANIRIM. BU ÜLKEDE HİÇ KİMSE SİYASİ OYUNLARI HİÇ BİR MECRADA OYNAMASIN HEM ÜLKEYE HEM MİLLETE ZARAR VERİYOR HALK USANDI ARTIK YETER DOĞRU DÜRÜST GÖREVİNİZİ YAPIN.
İsmet 9 ay önce
Nerde bir yandaş sendıka yoneticisivarsa başkan başkan yardımcısı olmuş kibirli dedikoducu insanlar işAllah onlarda alınır
İsimsiz 9 ay önce
Sonunda adalet tecelli etti gec oldu ama oldu en sonunda hastane kurtuldu adalet kazandi demekki arkasında kim olursa olsun alahın adaletinden kacılmaz haydi sana güle güle ismet byyyyy
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@