7m

7m

hyundai

Trabzon’da Erdoğan’ın mitinginde çocuğun Kılıçdaroğlu’na hain demesine CHP’den ilk tepki

CHP Ortahisar İlçe Başkanı Fatih Suat Oyman’dan teki geldi.

Trabzon 30.01.2022, 16:01 30.01.2022, 16:40
Trabzon’da Erdoğan’ın mitinginde çocuğun Kılıçdaroğlu’na hain demesine CHP’den ilk tepki

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Trabzon’da toplu açılış töreni sırasında sahneye çıkardığı çocuğun söyledikleri sonrasında, CHP Ortahisar İlçe Başkanı Fatih Suat Oyman’dan tepki geldi.

Çocuğun söyledikleri üzerine sosyal medya hesabından paylaşım yapan Oyman, “Çocuklara kin veya nefret dilini değil, sevgiyi, saygıyı, kendini ve çevresini geliştirmenin kendi fikirleriyle sınırsız olabileceğini öğreteceğiz. Görünen o ki üzerimize düşen en önemli sorumluluktan biri budur.” dedi.

CHP Trabzon Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Turgay Şahin de tepki göstererek, "Bugün Trabzon'daki mitingde kendisinden yardım isteyen 10 yaşındaki bir çocuğu yanına çağırıp, dinleyip, hediyesini verdikten sonra eline mikrofonu tutuşturup "Bay Kemal haindir"diye söyletmek Cumhurbaşkanına hiçte yakışmamıştır" ifadelerine yer verdi.

Haber61 – Haber Servisi - 

Trabzon’da Erdoğan’ın mitinginde çocuğun Kılıçdaroğlu’na hain demesine CHP’den ilk tepki


Yorumlar (14)
Mantıksız 4 ay önce
Lafın bittiği yerdeyiz !!! “Söyleyene değil söyletene bak” demişler !! Baba öyle olunca Oğlu böyle olurmuş !! Evet, Avrupa bizi accayip kıskanıyor !! Yazlıklar olsun Sizleri bu Ülkenin başına getirenlere !!!!!
Garip38 4 ay önce
Anlatamazsın çünkü okuduğunu anlamayacak kadar geri kafalı bir zihniyetiniz var, agam güya bir cümle ile örnek vermeye çalışmış ama o cümle ne anlama ne manaya gelir ne amaç ile söylenmiş dünyadan bir haber:)
Mantıksız 4 ay önce
Sana cevap vermeyeceğim !! Ya Sen anlayacak seviyede değilsin yada anlama kabiliyetin yok !! Sadece bu Ülkede çok şeyler yanlış gidiyor ve bunun sebebi başta İktidar sonra Muhalefettir !!!
Garip38 4 ay önce
Söyleyene değil söyletene bak” cümlesi ne için,kim için söylenmiş haberin yok yada zır cahilin önde gidenisin ki böyle bir olaya örnek vermişsin . Cahilin önde gideni
Eren 4 ay önce
500 tl lik elektrik faturası 1500 -2000 tl gelince hain yok ama dimi ? ((((:
dvt 4 ay önce
hocam 500 TL. fatura gelirken derken siz ticarethane mi işletiyorsunuz. ekonomik durumu olmayana 150 KWH altındakilere Aile Bakanlığı destek veriyor. Evi elektrikle ısıtırsanız 500 TL gelir tabii. normal bir aile aylak 150 kWh tüketir. 15 KWh tüketim yapan zamlı fiyatla da 206 TL fatura gelir. (Elektrik Mühendisi) Bu açıklama zamları savunma filan değildir. bir açıklamadır. lütfen verileri akıl ve mantık dahilinde verin.
kalimitijane 4 ay önce
onlar daltonlar redkit gelince hepsini gönderecek,
Tonyalı61 4 ay önce
Yazıklar olsun şunu söyletenlere
antikus 4 ay önce
yahu kendi cikari icin dini kullanan cocugu kullanmis ne var bunda??
don bas 4 ay önce
AKP ve tarafsiz cumhurbaskanin en iyi yaptigi sey millete kin asilamak.
Turgay 4 ay önce
Bence tam da kendine yakışanı yapmıştır.
muammer 4 ay önce
biz ebeveynler olarak çocuklarımıza; oyuncak verenleri teşekkür edin , oyuncak vermeyenler e hain söyletenlerden olmayacağız.
Garip38 4 ay önce
Çocuklar üzerindeki etkiniz bu olsa gerek eeee böyle olunca çocuk tepkilerinede tepkiniz yanlış
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@