alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Trabzon’da ekmeğe zam!

Trabzon’da ekmeğe zam yapıldı.

Trabzon 21.10.2021, 19:48
Trabzon’da ekmeğe zam!

Haber61 - Haber Servisi / Trabzon’da 250 gram ekmeğe 50 kuruş zam yapıldı. Daha önce 2 TL olan 250 gram ekmeğin fiyatı 2.5 TL ‘ye çıkartıldığı belirtilirken.500 gram ekmek ise 5 TL oldu.

Yapılan zam oranı fırıncılara telefon aracılığı ile bildirilirken Pazartesi’nden itibaren uygulanmaya başlanacağı öğrenildi.


Yorumlar (8)
Hüseyin 2 ay önce
Ecevit e akçsm yat sabah kalk zam var diyenöer nerede acaba bu ne hergün biryere zam
Kerem Sözlü 2 ay önce
Zaten son zamamlardan bir süre sonra zafiyet geçirerek zayıflamıştı. iyize bakımı yapılırsa bir süre idare eder. yeterki üşütmesin. Ama lakin eyi oldu, yetmez ama eveeett.
Hasan 2 ay önce
%25 zam yapılmış, %25. Ekmek zammı enflasyonun üzerinde, nasıl oluyor bu? AKPye oy verip beni aç bırakanlara sesleniyorum; iki cihanda elim yakanızda
Hezber 2 ay önce
Bu nedir arkadaş güya vatandaş herşeyi ucuza alabilsin diye marketlere denetim yapılıyordu fiyatlar aşağı çekiliyordu hala herşeye zam gelmekte
nuri 2 ay önce
Umudun vardı yani? AKP ülkeyi düzeltecek diyosun yani? Vay arkadaş ne umutmuş sizdeki yahu
dördüncücemre 2 ay önce
Her şeye zam geliyor bir tek fındık fiyatları aşağı doğru seyrediyor. Geçen yıl 33 TL olan kömürün torbası bu yıl 80 TL yi geçti . Keza ekmek 1,50 TL den 2,50 TL ye çıktı ancak fındıkta düşüş devam ediyor.
Eyt 2 ay önce
Pazartesi söyleniyor ama bugünden zamlı satıyorlar ...
aykut 5 gün önce
hükümeti düşürmek için,ekenomıden vurmaya çalışıyorlar.pandem de buna eklenınce bir haylı sıkıntılı dönem yaşanacak..ama ben şahsen muhalefet liderlerının hiçbirinin bir şey yapacağına inanmıyorum.biden başkan yardımcı iken ne demiştı..akp yı kansız darbesız ekenomıden vurarak düşüreceğız.işte bu oyunlar 2022 de çok hızlanacak.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@