7m


7m

hyundai

Trabzon’da drift yapan ve havaya ateş açanlara ceza yağdı

Trabzon’da düğün sonrası drift yapan ve silahla havaya ateşe den kişilere ceza yağdı.

Trabzon 16.09.2020, 15:56 16.09.2020, 16:18

Haber61 – Haber Servisi – Trabzon’da yaptıkları düğün sonrasında bir tır parkı içerisinde drift yapan ve silahla havaya ateşe den kişilere ceza yağdı.

Beşikdüzü ilçesinde yaptıkları düğün sonrasında tır parkı içerisinde bir otomobil drift yaptı. Bunun yanısıra silahla havaya ateş edildi. Bu anlar orada bulunan bir kişi tarafından sosyal medya hesabından canlı olarak yayınlandı. 

Olayın duyulması üzerine İl Jandarma komutanlığına bağlı Beşikdüzü İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri yaptıkları çalışma sonrasında drfit yapan aracı ve sürücüsü ile silahla havaya ateşe den kişileri yakaladı. 

Trafik Güvenliğini tehlikeye sokan sürücüye Jandarma Trafik Timi tarafından 8 Bin 294 TL para cezası kesildi. Araç ise 60 gün trafikten men edilirken araç sürücüsünün sürücü belgesine 60 gün el konuldu. Ayrıca sürücüye maske takmamaktan 900 TL daha para cezası kesildi.

Silahla havaya ateşe den şahıs hakkında ise Cumhuriyet Savcısının talimatı ile işlem başlatıldı.

Trabzon’da drift yapan ve havaya ateş açanlara ceza yağdı

Trabzon’da drift yapan ve havaya ateş açanlara ceza yağdı
 


Yorumlar (15)
serkan 2 yıl önce
Benim bu gençlikten zerre umudum yok , nerede kötü bir şey ona özenir. Ne saygı var ne sevgi . Kollarda dövme , müzik son ses insanları rahatsız etme, zina , alkol, sigara , uyuşturucu her türlü serserilik onlarda. Birde bunların yarın ebeveyn olduklarını düşünün. Ülkeyi bölmek isteyenler geleceğimizi istedikleri kıvama getirdi. Plan tıkır tıkır işliyor. Günümüz Anne babası da oğluma , kızıma bir şey diyemezsin o ne yaparsa doğru yapar kafasında olunca yapabilecek bir şey kalmıyor. Ülkemizin geleceğini dinamitlediler herkes uyuyor.
hakan usta 2 yıl önce
yazdıklarınıza kısmen katılıyorum ancak, koldaki dövme, alkol, sigara bir insanı kötü yapmaz. her insan kendini bilmeli. insanı kötü yapan işsizlik, bunalım, depresyon. ekonomik yeterizlik ve çaresizlik Serkan bey. cezaları sonuna kadar haketmişler, ancak bir iki kişie bakıp gelecekten umudum yok diyorsanız mevcut hükümete bakın lütfen.
Murat 2 yıl önce
Ohhh 9000 tl ceza yemiş. Bunlara 9 değil 50 bin ceza keseceksin. Hatta oksijeni bile paralı verecekdin bunlara. Gereksiz ot tipler, dünyaya zarar hepsi
Can 2 yıl önce
Tek zararı kendineymiş şehir içinde eksoz patlat sonses amfi ile müzik çal .kendine zarar bir sürü kalp hastası yaşlı var cenazesi olan var kimseyi rahatsız etme hakkın yok
serkan 2 yıl önce
böcük; Allah'ın izniyle yetiştiririz evelAllah. Yazdıklarımdan rahatsız olmanı anlayamadım .Ülkenin gençliği boş işlerle harcanmış diyorum sen olaya sırf araba için bakmışsın. Bu yaptığınızın karşılığı magandalıktır anladın mı kardeşim kimseye zararı yok dediğin tipler her gece müzik sesinden egzoz patlatma seslerinden ertesi sabah işe gidecek insaların uykularından uyandırıyor. Üstelik lastik yakarak çevreye zarar vermeniz de cabası. Aklınızı başınıza alın gidin faydalı işlerle uğraşın mesela bulunduğunuz çevrenin çöplerini toplayın. Bizlerde sizlerle gurur duyalım
Böcük 2 yıl önce
Sen Kendi Evladını İstemiş Olduğun Gibi Yetiştirde Ülkeye Hayırlı Bir Evlat Nasip Olsun , Yarın Sende Yazdıkların Gibi Oğluma Karışmayın Kazııma Karışmayın İstediğini Yapar Deme Sakın , Bu Gördüğün Çocuklar Baba Parası ile Geçinmiyor , Tek Zararları Kendierine Biz BU İşe Gönül Adadık Trafiğe Kapalı Alanda Yaptığımız Bir Zek Simdi Bu Sebepten 9000 TL ceza Yendi Hak Adalet mi AKP de adamı olsa Yemezdi Mazlum İnsanların Üstünden Geçinen Bir Ülkede Yasıyoruz
Böcük 2 yıl önce
Sen Kendi Evladını İstediğin Gibi Yetiştir de Ülkeye Hayırlı Bir Evlat Nasip Olsun
Vatandaş 2 yıl önce
Türkiye nin heryerinde Şahin marka araba kullananlardan çıkıyor bu tipler ilginçtir..
Fatih 2 yıl önce
Ya baba parası ile almıyorlarmış. Alıyorda ne oluyor, şimdi araba parası kadar ceza ödesinde aklı başına gelsin
Olgun 2 yıl önce
Baba parası ile alıp araç sürseler , daha lüks araç kullanırlar alın teri ile olunca ülke şartlarında ancak bu araçlar alınabiliyor
İĞRENÇ 2 yıl önce
SERSERİ ARABASI
Ateş Türk 2 yıl önce
Adamlar en azından tır parkında yapmışlar. Gelin hafta sonları bakın kanuni bulvarı beşirli tüneli içinde drift yapılıyor. Videoyu emniyete gönderdim ilgilenen soran bakan yok.
KOÇ 61 2 yıl önce
Ben onu bunu bilmem trafikte makas atan mahalle içlerinde gecenin 2 sinde 3 ünde son ses müzik son sez eksoz patlatanların kardeşimde olsa savunulacak hiç bir tarafı yok 5 lira etmeyecek arabalara gençler deli paralar harcıyor yetkililerden istediğim bu gençlere sokakları değil uygun alanlar oluştursunlar yarışlar etkinlikler planlasınlar kimsede kimseyi rahatsız etmez tehlikeye atamaz.
Akcaabatli Caner 2 yıl önce
Genclere simdi saldiranlar bilsinki, zamaninda siz genckende sizin hakkinizda öyle derlerdi ;)
İskender 2 yıl önce
Silahla ateş açmak ve maske takmama cezaları uygun ama trafiğe kapalı yerdeki drift cezası mahkemede iptal edilir
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@