Trabzon’da dolmuşların rengi belli oldu

Trabzon’da yapılacak dönüşüm sonrasında dolmuşların rengi belli oldu.

Trabzon 24.07.2020, 11:11
Trabzon’da dolmuşların rengi belli oldu

Haber61 – Haber Servisi – Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu düzenlenen basın toplantısında Ortahisar’da yapılacak dolmuş dönüşümü sonrasında dolmuşların hangi renkte olacağını açıkladı.

Başkan Zorluoğlu, dolmuşların bordo mavi olacağını söyledi.

Zorluoğlu konu ile ilgili yaptığı açıklamada “Ortahisar’daki araçlar için yaptığımız renk anketinden mavi renk çıktı. Amacını biliyorum. Ona bir tane bordo konduracak bordo mavi olacak. Bizde dedik ki madem böyle bir istek var. Mavisi sizden Bordosu da bizden. Yani Ortahisar’daki dolmuşların rengi bordo mavi olacak” dedi.

Yorumlar (22)
süleyman 4 ay önce
ne bordosu ne mavisi ALLAH aşkına bırakılım bu işleri ya neyin şekli bu trabzonda bordo mavi olmaya gerek yok halk baska seyler istiyor bunlar basit ucuz seyler lütfen trabzon a değer katacak şeyler yapalım ALLAH askına
sıradan vatandaş 4 ay önce
Kardeşim sağlam Trabzonsporluyum ama hoş görünmez diye düşünüyorum.
COVANNİ 4 ay önce
BORDO MAVİ DOLMUŞMU OLUR BAŞKAN ALLAH AŞKINA TURKUAZ YAPIN ŞUNLARI OLSUN BİTSİN.
Gokhan 4 ay önce
Turkuaz renk olmalı. Bordo mavi dolmuş mu olur çocuk oyuncağı mi bu. İnsanlar sürekli koyu renkler görerek daha da strese girecek. Turkuaz yapıp çok isteniyorsa bordo mavi ince şerit çekilmeli.
rıza 4 ay önce
arkadaş her yere bordo mavi koymak zorunda mısınız ?
çocukca karar.
Halil 4 ay önce
Vizyon bumu yani ????
NET61 OSMAN 4 ay önce
BORDO MAVI
REKLAMI DA IYI OLUR
OFLU TÜRK 4 ay önce
TABİİKİ YAKIŞIR TRABZONA BAŞKA REKMİ OLACAK EN UYGUNU BORDO MAVİDİR.AMA RENK DESENİ GÜZEL OLMALI ARAÇ MAVİ ÜZERİNE BORDO ŞERİT YAKIŞIR.AMA BİRAN ÖNCE TRABZONA RAYLI SİSTEM YAPILSIN BU DAHADA ÇOK YAKIŞIR
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@