Trabzon’da dolmuşlar sil baştan!

Trabzon şoförler ve otomobilciler odası başkanı Ömer Hakan Usta gerekli istişareleri yaptıklarını belirterek ”Yeni sisteme geçiyoruz” dedi.

Trabzon’da dolmuşlar sil baştan!

Trabzon Şoförler ve otomobilciler odası başkanı Ömer Hakan Usta ,Trabzon’un dolmuş sistemi ile ilgili konuştu. Usta, “Araçların yenilenmesi ile ilgili çalışmaları hızlandırdık. Büyükşehir Belediyesi ile istişare ederek hem şehrin hem de esnafımızın lehine olacak bir sistemi Trabzon ile buluşturacağız.” Dedi.

Kaliteli hizmet

Yeni geçilecek sistem ile beraber vatandaşa daha kaliteli bir hizmet sunulacağını belirten Usta “ Duraklarımızda görev yapan tüm şoför arkadaşlarımız ile birlikte vereceğimiz ortak kararla yeni sisteme geçeceğiz. Amacımız vatandaşlarımıza daha rahat ve güvenli bir ulaşım hizmeti sunmaktır” diye konuştu.

Uzman Görüş

Usta, yeni dolmuş sistemiyle birlikte şoför esnafının kazancının da artacağını belirterek “ Konunun uzmanlarının görüşleri alındı. Diğer illerdeki dolmuş sistemleri incelendi. Araçların fabrikaları ile de iletişim kuruldu. Ve bu yıl içerisinde yeni sisteme geçmiş olacağız” açıklamalarında bulundu.

(Sonnokta)

Güncelleme Tarihi: 09 Ocak 2019, 09:14


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
murat
murat - 1 hafta Önce

yeni sistem iyi de kafaları da yenileyebilecek misin?

davut
davut - 1 hafta Önce

Belediye hiçbir hatta otobüs koymayarak insanları; koltukları leş gibi olan, içi leş gibi kokan dolmuşlara muhtaç etti ya ben bunun hesabını sandıkta soracağım ama ak partili kardeşlerim bir belediye seçiminde bile dünya'nın kendilerine karşı olduğu sanrısıyla oy verecek ve yine aynı yönetim seçimi kazanacak. Bir Trabzon klasiği.

erdem
erdem @davut - 1 hafta Önce

orhan fevzi baska bu konuda trabzon halkının hıcbır zaman yanında olmadı...hep dolmuscuları korudu yomra trabzon 3tl varmı boyle kazık....yeni belediye baskanından bu konuda calişmasını istiyorum

Emrah
Emrah - 1 hafta Önce

M.ö kalan bu dolmuşlar dan hala kurtulamadk pis dar rezalet bir dolmuş yazn arkada oturuyorum camı açmak istedim adama diyorum bu niye açlmıyor cevap onu iptal ettik başkan sebep dedim modifiye için pişkinliğe bakarmsn arkadaş rezalet tam bir rezalet ama bu dolmuşları kaldrmayan belediye ile sandıkta görüşeceğiz

mete koç
mete koç - 1 hafta Önce

şöferleri değiştirin kim olduğu belli olmayan insanlar direksiyona geçiyor her gün şöfer değişiyor bunların sizde çalışma karneleri varmı adam emekli oluyor geçiyor direksiyona

mehmet aslan
mehmet aslan - 1 hafta Önce

raylı sistem gelişmiş otobüs agı değil de dolmuşları yenileyin ki millet bu zulme maruz kalmaya devam etsin

sdasfa
sdasfa - 1 hafta Önce

yersen...

ali
ali - 1 hafta Önce

Ben dolmuşa binmiyorum bizi dolmuşa mecbur eden belediyeye dua ediyorum herzaman ama nasıl

Tutkun
Tutkun - 1 hafta Önce

Moloz hava limanı hattı ?


banner443