banner539

banner526

banner533

banner513

Trabzon'da doktoru tehdit eden şahısa adli kontrol şartı

Trabzon'da doktoru tehdit eden şahıs adli kontrol şartıyla serbet kaldı.

Trabzon 26.09.2020, 22:44 26.09.2020, 22:51

Trabzon'da babası vefat eden bir kişi telefonla aradığı aile hekimi Yılmaz Babutçu'yu, 'Benim acım sıcakken senin çocuklarını yetim bırakmak istemem. Allah rızası için kenti terk et yoksa beni katil edersin" diyerek tehdit etmişti.

Doktoru tehdit eden şahıs yakalandı ve gözaltına alındı. 

Trabzon Valisi İsmail ustaoğlu yaptığı açıklamada "İlimizde görevli Dr. Yılmaz Babutcu'yu tehdit eden Tuncay Yalçınkaya isimli şahıs gözaltına alınmış olup çıkarıldığı mahkemece yurt dışı yasağı ile birlikte ev ve işyerine yaklaşmama yasağı konularak adli kontrol şartıyla serbest bırakılmıştır." ifadelerinı kullandı.

Yorumlar (9)
teoman korkmaz 4 hafta önce
doktoru gözaltına almalısınız bence. içerdeyken güvende olur en azından.
tsli 4 hafta önce
o adamı serbest bırakan her kimse, inşAllah bi yakını sağlıkçı olur da o doktorun düştüğü durumu anlar. yazıklar olsun böyle adalete, böyle şiddete meyilli insanlara.
Doktor TS 4 hafta önce
Bu aşağılık mahlukat mahkemede ne söyledi de serbest kaldı? Daha doğrusu hakime de 'beni serbest bırakmazsan çocuklarını yetim bırakırım' dedi mi acaba, bilmek istiyorum..
Kenan 4 hafta önce
Çok merak ettim suça meyilli olan biri neden serbest bırakıldı. Neye istinaden. Keşke onuda açıkladaydın sayın vali. Eve ve işyerine yaklaşmamak yeterlimi. İlla cinayetmi işlemesi lazım. Gerçi Dr u öldürse yine serbest bırakılır. Ülke bi acaip olmuş
Tonya0661 4 hafta önce
Aynı tehdidi o adamı serbest bırakan hakime yap bak müebbet yersin ayıptır be doktora bir şey olursa hakim suçludur bence
AKSBCD 4 hafta önce
GEREKSİZ HAREKETLER KARDEŞİM, YAPMA BÖYLE, SAÇMA SAPAN KONUŞMUŞSUN.
TAFLAN 61 4 hafta önce
Kimse kimsenin ömrünü uzatmaz inançlı olun Dr sebep olur sağlıklı veya hasta gün dolacak bırakın artık inançsız olmayı Alla a sığının ondan yardım dileyin şiddetle neyi çözebilirsiniz böyle Bi zihniyet olmaz şiddetle kınıyorum bu kişiyi
Ali 4 hafta önce
Sabıka kaydı yoksa ve acısı tazeyken söylemişse bir şansı daha hak ediyor bence.
Kemal 4 hafta önce
Sabıka kaydı yoksa ve acısı tazeyken doktoru öldürüse bir şansı daha hak ediyor bence, diye uzatabiliriz bence. Ne güzel yaklaşım. Acısı taze biri sizi öldürürse serbest kalmalı mı diyorsunuz?
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@