7m


7m

hyundai

Trabzon’da doğalgaz firması krizi! Çalışmalar durdu mu?

Trabzon’da yapılan doğalgaz çalışmaları durdu mu?

Trabzon 14.02.2022, 10:29 14.02.2022, 10:38

Haber61 - Haber Servisi / Trabzon’da süren altyapı çalışmalarında doğalgaz krizi yaşandı. Yüklenici firmanın iş bıraktığı ve çalışmaların aksadığı iddia edildi.

Trabzons büyükşehir Belediye başkanı Murat Zorluoğlu yaşanan krizi doğrulayarak “Sorun çözüldü” açıklamasını yaptı.

Zorluoğlu ““Ufak bir sorun yaşandı. AKSA’nın genel müdürüyle de görüştüm. Şimdi toparlıyorlar. Yüklenici başladı. Bizim de beklediğimiz yerler var. Hamamizade’nin önü, büyükşehir belediyesinin Atapark’taki binasından kadınlar halinin önüne kadar bir doğalgaz çalışması yapılmasını bekliyoruz ki biz de üst yapılarını tamamlayalım. Ufak bir sıkıntı çıktı ama toparladılar yeniden başlıyor.” Şeklinde konuştu.

Zorluoğlu Trabzon’daki yatırımlarla ilgili soruya da yanıt verirken “Trabzon’da büyük bir değişime başladık. Her anlamda değişim içinde. Bugün şehrin her bir noktasında büyükşehir belediyesinin bir çalışmasını görmek mümkün. Bugün işçilerle birlikteydik Beşirli’de kadın yaşam ve istihdam merkezinde. Çok önemli bir sosyal tesis. Devamında Ganita - Faroz’da güzel çalışmalar devam ediyor. Kuyumcu kentten, çömlekçi’deki değişim. Yalıncak’taki sahil düzenlemesi. Büyük altyapı değişimi devam ediyor. Bunlar tamamlandığında şehir büyük bir değişim yaşayacak. Tramvay meselesi bizim de çok özel önem verdiğimiz bir mesele. Ulaşım Master Planı yıllardır yapılmamıştı bu sefer bitirdik. Tramvay rantabl çıktı. İlk etabını Akyazı’dan meydana kadar düşünüyoruz. Bununla ilgili bütün dinamiklerimizle çalışacağız. Bunu yatırıma dönüştürme çalışmasındayız.” Dedi.


Yorumlar (4)
TS ŞAMPİYON OLACAK 4 ay önce
Yomra Kaşüstünde hala yok. Araklınının köyüne götürdünüz Yomraya getirmediniz . Ne diyeyim ki size.
baltacı 4 ay önce
çimenli tarafına niçin doğalgaz verilmiyor bilgisi olan var mı vey ane zaman verilecek
Boztepeli 4 ay önce
zolucuk güldürüyon bizi.
Madur vatandaş 4 ay önce
Bize eylül ayında 15 güne başlanacak dendi en geç aralıkta gazın verilcek dendi. 100metrelik yolu becerip yapamadılar. yüklenici firma iş bıraktının iddia değil bilgisin de aldık her defasında inka ettiler. yolları çizdiler başlıyoruz dediler. millet kömür dahi almadı. ne çalışma ne bişey. yazık gercekten yazık. bizi bu kış günü böyle madur edenler inşAllah bi gün aynı mağduriyeti misliyle yaşar.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@