7m

7m

hyundai

Trabzon’da CHP’den AK Parti’ye yanıt: Halkımızı balık hafızalı zannetmesinler

Trabzon’da CHP ile AK Parti arasındaki karşılıklı açıklamalar devam ediyor.

Trabzon 07.12.2021, 12:12
Trabzon’da CHP’den AK Parti’ye yanıt: Halkımızı balık hafızalı zannetmesinler

Haber61 - Haber Servisi / Trabzon’da AK Parti İl Başkanı Sezgin Mumcu’nun Açıklamalarına CHP Trabzon İl Başkanı Ömer Hacısalihoğlu’ndan cevap geldi.

Hacısalihoğlu açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

Sayın Mumcu her zaman ki gibi hiçbir sey söylememiştir! Vatandaşa söyleyecek sözleri sokağa çıkacak halleri kalmamıştır. Geçmişte HDP ile açılım yapan FETÖ ile aynı menzile yürüyenleri halkımız unutmamıştır. Habur da teröristlerin ayağına kurulan mahkemeler pyd lilerin lahmacun faturaları hafızalarda tazedir. Halkımızı balık hafızalı zannetmesinler. Madem ki bu kadar kendilerine güveniyorlar Hodri meydan getirin sandığı vatandaş tercihini yapsın.

AK Parti Trabzon İl Başkanı Sezgin Mumcu'nun daha önceki açıklamalarını okumak için tıklayın


Yorumlar (7)
birisi 6 ay önce
HALKIMIZ SİZİN GEÇMİŞTE YAPTIKLARINIZI UNUTACAK KADAR BALIK HAFIZALI DEĞİL HAKLISINIZ
kara bayram 6 ay önce
halkımız balık hafızalı olduğu için chp %25 alıyor. Okullarda 6miyon km2 olan vatan toprağını 780 bin km2 ye indiren imzayı hangi parti attığı, şapka giymeyeni hangi parti astığı, ezanı hangi partinin yasakladığını, kuran okuyanları, öğretenleri hangi parti şehit ettiği, efendi olan bu milleti hangi partinin köleleştirdiği, halkı açlığa mahkum edip ankarada alemlere hangi partinin aktığını öğretmek lazım.
insan 6 ay önce
helal olsun sana be
Gazipaşalı 6 ay önce
AKP son çırpınışları ne yapsa batıyorlar sağa sola sataşmanın bir anlamı yok. Ülke batmış her şeye % 100 zam halk perişan hala insanlara haya satıyorlar. Söylenecek yalan kalmadı herkes akıllandı ..GELECEK..GELMEKTE OLAN...
BOZTEPELİ! 6 ay önce
ğlke batmış öyle mi.. hangi ülkede bir günde doların 2 tl arttığı görülmüş? sizin dini savaşınız yok sizin ancak boğaz savaşınız var.. cebiniz nerde dolarsa oradasınız siz yazık.
şair. 6 ay önce
Bunlar düzelmez.Sanki sandık gelince iktidar olacaklar.:) :) İktidar oldular diyelim Allah korusun..Ülke inanın anahtar teslimi yapılacak.Maksat başka.
Adalet 6 ay önce
CHP'nin ne yaptığı çok net hatırımızda. geçmişten bugüne Trabzon'da ne kadar umumi tuvalet vardıysa kim sattı onları, bir kurcalayın bakalım...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@