Modern Pozitif Bilimler

banner513

Trabzon’da bunalıma giren genç köprüye çıktı

Trabzon’da giren genç köprüye çıkıp intihar etmek istedi.

Trabzon 07.01.2020, 23:50
Trabzon’da bunalıma giren genç köprüye çıktı

Haber1 - Haber Servisi

Trabzon’un Ortahisar ilçesinde bugün akşam saatlerinde intihar vakası yaşandı.

Değirmende Mahallesi’nde bulunan köprüye çıkan 22 yaşındaki T.K. intihar etmek istedi. Olay yerine polis, ambulans ve itfaiye ekipleri sevk edildi.

Uzun bir ikna sürecinin ardından ikna edilerek köprüden indirilen gencin, ailevi sorunlar nedeniyle bunalıma girdiği öğrenildi.

Yorumlar (6)
.. 10 ay önce
Bende düşünüyorum geçen yıl ocak ayından beri işsizim 27 yaşıma girdim Allahtan korkuyorum bir gün gaflete kapılıp bir hata yapmaktan korkuyorum. Artık emeklerimin karşılığını alamıyorum bekçilik için 2 ay hazırlık geçirdim torpil siyasi denildi polislik için öyle nereye elimi atsam kuruyor sgk babam memur diye sen kendi sgk prim borcunu ödeyebilirsiniz diye bana 750 800 TL borç biriktirmiş hastane hizmetinden faydalanmadığım halde bana ne borcu devlete borçlanarak ne yaptım ben yeter...
Dost 10 ay önce
Kardeş Allah a ınanıyorsan kötü de olsa bir işe girebilirsin.Emeklerının karsılıgı elbet bırgun sana gerı doner.Bizde genel yargı su.Okudun hemen meslegımı yapayım , atanayım , memur olayım.Malesef Turkıyede hayat böyle.Daha genc ve guclusun.Yenı bır meslekte edınebılırsın kendıne.Hemen karamsarlıga vurma ve sabret.Hakettıgını elbet bır gun alırsın.
sadettin 10 ay önce
Güzel kardeşim seni anlıyorum da illa devlet işine girmek zorunda değilsin ki. gir bir markete manava veya bir meslek öğren çalış. hayata bakış açın çok yanlış.
İlker 10 ay önce
Ben ne yapayım rahatsızlıgım var hanı sağlıgım olsada işim olmazsa hamallık yap taş taşı sağlığın olsun.
Yorgunkral 10 ay önce
Ben hiç bit zaman devlet işine girmek istemedim aslada istemem lise mezunuyum oraya gerçekten hakaedenler girsin bence ALLAH şükür ellerimde ayaklarımda tutuyor eşya taşıyorum iş yok bende eşya taşıyorum ALLAH herkese hayırlı ii versin ama devlet ama özel
Trabzon 61 10 ay önce
1 yıldır işsizlik olarak bende öyle düşünüyorum iş yok iş işkur iş almıyorlar yahu

Gelişmelerden Haberdar Olun

@