Trabzon’da bu yollar trafiğe kapatılacak

Trabzon’da 2 cadde 26 gün trafiğe kapatılacak.

Trabzon’da bu yollar trafiğe kapatılacak

Haber61 – Haber Servisi - Trabzon’da yapılacak olan İshale hattı çalışması nedeniyle 2 cadde aralıklarla 26 gün boyunca trafiğe kapatılacak.

Trabzon Ortahisar İlçesi Boztepe mahallesinde İçme Suyu İsale hattı inşaatı kapsamında çelik boru montajı yapılacak olması nedeniyle Taksim Caddesi ve İran Caddesi belli aralıklarla trafiğe kapatılacak.

Yapılacak çalışma ile İran Caddesi 18.01.2020 Cumartesi – 02.02.2020 Pazar tarihleri arasında, Taksim Caddesi 03.02.2020 Pazartesi – 12.02.2020 Çarşamba tarihleri arasında trafiğe kapatılacak ve trafik belirlenen alternatif yollara yönlendirilecek.   

Trabzon’da bu yollar trafiğe kapatılacak
 

Güncelleme Tarihi: 17 Ocak 2020, 18:56
YORUM EKLE
YORUMLAR
Rıfat
Rıfat - 2 ay Önce

Güldürmeyin adamı alternatif yolmus, o bolgeye başka yol var mı? Yenicuma dan o yol da yine o caddeye bağlanıyor, ha Akoluk, Deliklitaş tarafi veya Karlık tarafina 1 günlük yola yonlendirirseniz o başka. Çukurçayır da oturanlara Allah sabır versin, 1 aylığına merkezde otele yerleşsinler ya da Trabzona hic inmesinler.

Davut
Davut - 1 ay Önce

Teşekkürler ak parti tek yolu kapatmak size yakışırdı zaten

zalım
zalım - 2 ay Önce

Diğer yollar , yol değil sanki patates tarlası.

y.y.
y.y. - 2 ay Önce

boztepeden ev aldık , yol yok gitmeye ... ! daracık yollar , + bide çalışma .. tam oldu ..

Börü
Börü - 1 ay Önce

Önce o diğer dediğiniz ara sokakları bir asfaltlayın. Yol üstündeki arabaları kaldırın. Yolları adam edin. Ondan sonra su borusu döşersiniz. Rezil adamlar.

SIRADAKİ HABER

banner513