Trabzon’da bir ilginç olay! Araçlar mahsur kaldı

Trabzon’un Vakfıkebir ilçesinde yaşanan olayda araçlar mahsur kaldı.

Trabzon 30.07.2020, 14:07
Trabzon’da bir ilginç olay! Araçlar mahsur kaldı

Trabzon’un Vakfıkebir ilçesinde bir mahallede iki akraba arasındaki anlaşmazlık krize yol açtı.

Yol tartışmasının ardında birbirlerinden şikayetçi olan şahısların davası sürerken, yol tel örgülerle kapatıldı. Mahkemeye yapılan itiraz da reddedilince araçlar tel örgülerin içerisinde mahsur kaldı.

Mahsur kalan 4 aracın bulunduğu yerden nasıl çıkacağı merekla beklenirken, yaşananlar mahalleli tarafından da şaşkınlıkla izleniyor.

Yorumlar (9)
Albatros 6 ay önce
3 günlük dünyada insanoğlu denen varlığın bende dahil yaptığı şeyleri hayretle izliyoruz 3 5 metre toprak için yol kavgaları arsa kavgaları küslük ve kırgınlıklar cinayetler say say bitmez Allah sonumuzu hayır etsin bu zihniyet e sahip insanlara akıl sağlığı ruh güzelliği versin yuce mevlam
ali 6 ay önce
toprak bu dünyada ve öbür dünyadada sahibine has haktır kimse gönülsüzce kasp edemez. sormadan da ilhak edemez. o madur komşular anlaşsa o üç beş metrelik arazinin parasını verselerdi bu şekilde sonu olmazdı herhalde. öğle herkes kullansın diyenler kime mal mülk ev araba vermişler bir düşünsünler. başlasının malına da kimse karışmasın.
Selçuk 6 ay önce
20 yıldır duğuda van'da çalışıyorum. Trabzona her gelişimde bu şehirle ilgili bir tespitimden daha da emin oluyorum. Bu cennet şehirde böyle görgüsüz böyle yobaz insanlar nasıl yaşayabilir. Birtürlü anlam veremiyorum. Türkiyede şehir ve yaşayan insan uyumsuzluğunun bu kadar belirgin olduğu başka bir şehir varmıdır. Bende dahil Trabzonda yaşayan Trabzonluların %90'nı bu cennet şehri haketmiyor.
Sezgin 6 ay önce
Bu aptal insanlar ancak bizde bulunur.Bir zamanlar komsu arazisine tavuk eselemis yada sinirdaki agacin dallari damlamis gibi sudan sebeblerle nice kavgalar kan davasina donmustur.Simdi oralarda sadece domuzlar var.Bunlarin ne inanci inanc ne insanligi.Okudukca tiksinti basiyor.
yakun 6 ay önce
Dursunlar oldukları yerde.
Ofluu 6 ay önce
Has vakfikebirli dediğin gibi bir durum olsa buraya haber olmazdi boş konuşma 3günlük dünyada neyin hırsı!!
Has Vakfikebirli 6 ay önce
Olayın aslını merak edenlere söyleyeyim. Kendi arazisinden anayola sınır varken. Başkasının arazisinden kendisine yol geçirip kendi arazisinini bozmayanların yolunun kapanması olayıdır.
Park jimin forever 6 ay önce
Trabzon da otutuyorum. Gerçekten duyduğum en ilginç olay bu olabilir
Memati Baş 6 ay önce
bizde böyle bir olay yaşadık. Yolumuz kesiliyordu. iyi bir dayak attım şimdi öyle uslu ki deneyin görün
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@