banner491

Trabzon’da bir cafede kavga! Ortalık bir anda karıştı

Trabzon’un Ortahisar ilçesinde bulunan bir kafede kavga meydana geldi.

Trabzon’da bir cafede kavga! Ortalık bir anda karıştı

Haber61 - Haber Servisi

Trabzon’un Ortahisar ilçesinde bir alışveriş merkezinde bulunan kafede henüz nedeni belirlenemeyen bir nedenden dolayı arbede çıktı.

Sandalyelerin havada uçuştuğu kavgada iş yerinin camlarının kırıldığı öğrenildi.

Olay yerine gelen polis ekipleri kavgayı güçlükle ayırırken, Kavgada 5 kişinin yaralandığı ve ambulanslarla çeşitli hastanelere kaldırıldığı öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 19 Temmuz 2019, 13:30

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Göçmen
Göçmen - 5 ay Önce

25 yıl trabzonda yaşadım , doğdum , büyüdüm. 7 yıldır Trabzon dışındayım. Anladım ki 25 yıl stres sıkıntı yaşamışım. Genel saygısızlık, hoşgörüsüzlük , bencillik. Çözemediğim genel bir kabadayılık var. Benim ailem 200 yıllık merkez Trabzon lu , büyüklerimin , dedelerimin mütevaziliği bambaşkaydı. Aynaya bakın, yetiştirdiğiniz çocuklara bakın, şehrinizin sosyal kültürel yapısına bakın. Bu saydıklarıma katkıda bulunun. Kaba saba insanlar olarak bilinmenin, emin olun hiç bir artısı yok. Sağlıcakla.

Hakan
Hakan @Göçmen - 5 ay Önce

Sebebi iç göç. Surekli yetenkli iyi eğitim almis bireyler ildisina gidiyor. Sehirde kala kala posalar kaliyor. Sonuç da bu oluyor.

Suat
Suat - 5 ay Önce

Ne kadar gergin bir şehir. Tansiyon hiç düşmüyor. Yazık.

bordo mavi
bordo mavi - 5 ay Önce

nie bakdın kavgası mı yazıklar olsun memleketim ne hale gelmiş yaa

Musti
Musti - 5 ay Önce

Evet aynen katılıyorum. Herkes kabadayı, sevgi, saygı kalmamış. Trafikte adam yolun ortasında durup muhabbet ediyor, yolları park yerine çevirdiler. Bir şey söylesen haksız olduğu halde üzerine geliyor. Insanın başı her an için belaya girer. Doğma büyüme Trabzonluyum, 80 li yılların Trabzonunu özlüyorum.

Yunus
Yunus - 5 ay Önce

Bu sehirde sinir hastası oldum

Samet
Samet - 5 ay Önce

Alacak verecek kavgası.

Hakan
Hakan - 5 ay Önce

Sanki diğer şehirler daha iyi!!

Daha iyi
Daha iyi @Hakan - 5 ay Önce

Isterseniz izmir ve ege bölgesindeki illere gezin görün...insanlarin birbirine davranmalarını.izmerde millet konuşarak işlerini halleder,trabzon ise direk kavgaya tutuşur..

Ali
Ali - 5 ay Önce

Hangi sebeple olursa olsun insanları rahatsız etmeye hakkınız yok ailesi olan çocuğu olan var gidin boş bir yere orada ne yaparsanız yapın.


banner441

banner494