7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Trabzon'da belediye başkanı pazara indi! Ateş ölçtü maske dağıttı!

Maçka Belediye Başkanı Koçhan, ilçedeki pazar yerinde incelemelerde bulunarak, maske ve eldiven kullanmayan pazar esnafını uyardı. Maske dağıtımı gerçekleştirdi.

Trabzon 01.04.2020, 10:55 01.04.2020, 11:14
Trabzon'da belediye başkanı pazara indi! Ateş ölçtü maske dağıttı!

Maçka Belediye Başkanı Dr. Koray Koçhan, koronavirüs tedbirleri kapsamında ilçede ki pazar yerinde denetim yaptı. Pazarın girişini kapatarak dezenfekte ve ateş ölçümü gerçekleştiren Başkan Koçhan, maske ve eldiven takmayan pazar esnafını uyardı. Maske dağıtımı gerçekleştirdi.

EVDE KALALIM
Maçka Belediyesi olarak koronavirüs tedbirleri kapsamında gerekli bütün çalışmaları gerçekleştirdiklerini ifade eden Başkan Koçhan, “Pazar girişine dezenfekten konulması, ateş ölçümü yapılması, maske, eldiven dağıtımı ve takılması konusunda uyarıların yapılması, pazara gelen vatandaşların sayısının sınırlandırılması ve sosyal mesafe korunması, küçük çocukların alınmaması, pazar yerlerinde zorunlu gıda harici ürün satışı yapılmaması, 3 metre mesafesi kuralı ve hijyen konularında gerekli uyarıları gerçekleştirdik. Duyarlı Pazar esnafımıza gönülden teşekkür ediyorum. Evde kalarak kendimizi koruyabiliriz. Hep birlikte önlemlere uyarak birlikte başaracağız” dedi.


Yorumlar (7)
Aristo 2 yıl önce
Çok komik şaka proğram ğibi hesapta bir şey yaptığını zannediyor elinde ateş ölçer adamın kafasına tut ee ne oldu adamlarda sırıtıyor millete eğlence oldu millet daha işin dalğasında ciddiyetten uzak şarlatan cari işler bunlar bunu yapanda bir belediye başkanı halk ne yapsın eğlenin eğlenin çok komik ha ha haaaa
Sultan 2 yıl önce
Pazarda sekil yapcaniza cikip koyleri dolasin bakin millet ne yapiyor kimin neye hangi hizmete ihtiyaci var milletin yolu varmi suyu akiyormu.
Saygisiz 2 yıl önce
Kendisi FFP 3 maskesi takmis millete basit maske takiyor milleti assagliyor !!!
Uğur yalçın 2 yıl önce
Çok komik ya vay anasını ne komik hepsi sırıtıyor ben istanbulda can çekişen bir hasta ğördüm covit 19 dan hiç komik değildi anladınız bırakın bu şov vari işleri işin ciddiyetine varın arkandan nefes alıp vermeye başlayınca öyle sırıtamazsın
61Lİ 2 yıl önce
EĞER ORADA AKILLI TEK BİR İNSAN OLSAYDI BELEDİYE BAŞKANINI BU HAREKETİNDEN DOLAYI UYARIRDI. NAPIYORSUN KARDEŞİM SEN NAPIYORSUN ? ÇIPLAK ELLERLE VATANDAŞA MASKE TAKMAK NEYİN NESİDİR ? HEPİNİZ Mİ ÇILDIRDINIZ ? HİÇ Mİ HABER İZLEMİYORSUNUZ ?
Ahmet 2 yıl önce
Kalabalığa bak. Allah akıl fikir versin başkana da vatandaşa da. Yazık
yakun 2 yıl önce
Bu adam gerçekten çok komik. Peki ateş ölçtü de ne oldu?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@