banner556

Trabzon’da belediye başkanı Ak Parti'ye geçti

Trabzon’un Hayrat ilçesi bağımsız belediye başkanı Mehmet Nuhoğlu AK Parti’ye geçti.

Trabzon 13.08.2020, 13:45 13.08.2020, 14:08
Trabzon’da belediye başkanı Ak Parti'ye geçti

Haber61 - Haber Servisi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığı’nda 139. Genişletilmiş İl Başkanları toplantısı yapıldı.

Toplantıda sürpriz bir gelişme yaşandı. Hayrat ilçesinin bağımsız belediye başkanı Mehmet Nuhoğlu AK Parti’ye geçiş yaptı.

Konu ile alakalı açıklama yapan AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi “Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın başkanlığında gerçekleştirdiğimiz 139. Genişletilmiş il başkanları toplantımız sonrasında Hayrat bağımsız belediye başkanı Mehmet Nuhoğlu partimize katıldı. Hayırlı uğurlu olsun.” İfadelerini kullandı.

Yorumlar (8)
Kemal 6 ay önce
Klasik siyasetçi. Belki sana oy verenler Ak Parti'de veya CHPde falan olsan oy vermeyecekti. Bu olay en hafif tabiriyle seçmene saygısızlıktır, biraz daha ağır tabiriyle....
Aa 6 ay önce
iyi yapmışsın başkan birşeyler alırım diye geçmişsindir ama ak partili belediyelerde batakta bir şey yapamıyorlar hepsi borç batağında.
kemalsdk 6 ay önce
Noooldu ağırınızamı gitti,, doğru yolu bulmuş Tebrik ediyoruz,,
Av. 6 ay önce
Bağımsız aday olarak belediye kazanan kişiler daha sonradan bir partiye geçince orada tekrardan seçim yapılması gerekir. Sana oy veren vatandaşlar herhangi bir partiye değil sana oy verdi. Bu yaptığın düpedüz terbiyesizliktir.
katakulli 6 ay önce
baktiki olmuyor baskan , yurutmenin basi ile el ele gitmek gerek , senin neyine muhalefet veya bagimsiz kalmak ? ak parti ye gir koseyi don .
emir 6 ay önce
neden bu iş yasaklanmıyor? çok değil daha bir kaç sene önce chp iyi partiye vekil verdi diye yaygara koparanlar bu işi ayakta alkışlıyor... seçilmiş bir kişinin a yada b partisi farketmeksizin değişim yapmasının önü kesilmelidir! seçmen iradesine saygı duyulmalıdır!
Sinan 6 ay önce
Siyasetin en iğrenç olaylarından biridir belediye başkanını kınıyorum
Vatandaş Rıza 6 ay önce
Kazanın doğurduğuna inanıyorsunuz da öldüğüne niye inanmıyorsunuz. Esas saçma olan Hayrat gibi bir yerden bağımsız aday çıkması daha da saçma olanı ise bağımsız adayın kazanmasıydı. Hayrat'ta uçan kuş bile siyasal islamcılardan bağımsız hareket edemez. Başkan ayıp etmiş biraz. Yaşından başından utanmalıydı tabii. Milleti niye keriz yerine koyuyorsun ki ne gerek var? Neyse her insan gibi eğlenmek onun da hakkı. Fazla görmemek gerek.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@