alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Trabzon’da 2 adrese uyuşturucu baskını!

Trabzon’da aynı apartmanda 2 daireye operasyon yapıldı. 5 kişi yakalandı.

Trabzon 25.11.2021, 13:10 25.11.2021, 13:23

Trabzon’da aynı apartmanda bulunan 2 daireye baskın yapıldı. Yapılan baskında çok sayıda uyuşturucu madde ve para ele geçirilirken 5 kişi yakalandı.

Edinilen bilgiye göre Trabzon İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından Ortahisar İlçesinde aynı apartmandaki 2 daireye baskın yapıldı.

25.11.2021 günü saat 01:30 sıralarında Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince İlimiz Ortahisar ilçesinde aynı apartmanda 2 ayrı dairede 5 şüpheliye yönelik olarak adli makamlardan alınan talimat/karara istinaden yapılan aramada; ilk dairede 2 parça 51.41 gr Kubar Esrar, 2 parça 33.91 gr. Metamfetamin, 1 parça 1.80 gr. Tütünle Karışık Kubar Esrar, 1 adet Metamfetamin kırıntıları bulunan Cam Düzenek ve Uyuşturucu Madde Ticaretinden elde edildiği değerlendirilen toplam 4 Bin 400 TL ve 5 dolar para ele geçirildi.

Dairede arama devam ederken farklı zamanlarda gelen 3 kişinin üzerinde ve çantalarında yapılan aramalarda 4 adet Sentetik Ecza, 2.93 gr. Kubar Esrar, Uyuşturucu Madde Kullanmaya yarayan Cam Düzenek, 4 gr. Kubar Esrar, Uyuşturucu Madde Kullanmaya yarayan Cam Düzenek ele geçirildi.

Diğer dairede yapılan aramada ise 7 parça 350 gr Metamfetamin, 38 adet Ecstacy, 2 adet Sentetik Ecza, 20 gr Kubar Esrar, 1 adet Uyuşturucu Madde Ticaretinde kullanıldığı değerlendirilen Hassas Terazi ile 8 parça halinde Alüminyum folyo parçaları ele geçirildi.

Olayla ilgili gözaltına alınan şahıslarla ilgili işlem başlatıldı.

Trabzon’da 2 adrese uyuşturucu baskını! 5 Kişi gözaltına alındı
 


Yorumlar (4)
Hasan GÖL 1 hafta önce
Bunları şehre sokanlar neden yakalanmaz. Okulların önlerinde uyuşturucu satıcıları cirit atıyor bizimkilerde kırmızı ışıkta kim geçti onun derdine düşmüş
Trabzonlubu 1 hafta önce
Ara polisi şöyle
MELEK 1 hafta önce
ELLERİNEZE SAĞLIK HELAL OLSUN TÜRK POLİSEN ZEHİR TACİRLERİNİ TRABZON VE ÜLKEMİZİN HİÇ BİR YERİNDE İSTEMİYORUZ.
BY SABRİ 1 hafta önce
Bu uyuşturucuyu ;satanlardan önce içenleri cezalandırmak lazımki bir daha satanlar içecek adam bulamsınlar.. Satanlar içecek adam bulamazsa bu işi yapmazlar.. En büyük cezayı içenlere yazılması lazım..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@