7m


7m

hyundai

Trabzon’a yeni ekopark için onay alındı!

Trabzon’da ikinci bir ekopark yapılıyor.

Trabzon 03.06.2021, 16:07
Trabzon’a yeni ekopark için onay alındı!

Ortahisar Belediyesi’nin Haziran ayı meclis toplantılarının sonuncusu bugün yapıldı.

İlçenin Çukurçayır mahallesine yapılması planlanan ve ikinci Ekopark olacağı belirtilen proje için meclisten onay alındı.

Projede toplam park alanının 5 bin 098 Metrekare olduğu, 16 araçlık otopark alanı, 232 kişilik restoran, Çocuk ve oyun alanı 449 metrekare 4 adet, kamelyalar 7 adet, 4 adet piknik platformaları, 160 metre ahşap gezinti yolu, 6 adet piknik masası ve 1 adet atlama kulesi olacağı belirtildi.

Haber61 - Haber Servisi


Yorumlar (7)
harun 1 yıl önce
fabrika yapın fabrika millet issiZ
Tacettin Güngör 1 yıl önce
Yahu sen güzelim yeşil Trabzon'u berbat imar uygulamalarınla betona çevir sonra ekopark yap. Bi tane yaptınız geçidin altına da ne oldu yani. Belli ki yine bi müteahhite iş vereceksiniz..
Fatma 1 yıl önce
Milletle kafa buluyosunuz.gençlere yazık değil mi.sarhoşlara esrarcılara fuhuşa park yapıyosunuz hemde eko tarzında.hani sizin vatanseverliğiniz.bi fabrika iş yeri açsanız bi garibanın çocuğu da sebeplense olmaz mı.Allahtan korkun bu millet gün gelir hesabını sorar.haklarımız haram olsun
Hamsiuşak 1 yıl önce
Çok sağol
mustafa 1 yıl önce
Ahmet başkan bu dönem chp lilerle çalışmanı bu millet unutmayacak
Doğru Siz bir muhattap bulur 1 yıl önce
Sakın ola bir istihtam veya üretim için bir adım atarsınız, yeşile boğulmuş bir ilde parklar bahçeler ne iş görecek anlamış değilim, onuda işletebilseniz.şehri köstepek yuvasina cevirdiniz açtığınız kuyuları 3 ayda kapanmıyor.bu devranda geçer elbet
Zeko 1 yıl önce
232 kişilik restorant yapıyorsunuz ama 16 araçlık otopark. Bu nasıl bir hesap. Zaten her yere bir çizgi çekip başlasın 6 TL dan yazmaya. Allah bilir maliyet kaç para. Onun yerine eskimiş parkları onarıp yeni çocuk parkları yapılsın. Sanki iç Anadolu nun göbeğinde bir şehir yeşillik yok. Bu pandemi sürecinde buraya harcanacak para daha iyi yerlerde kullanılabilir. Mesela ara sokaklarda yolların yapılması.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@