Trabzon’a yeni bir plaj geliyor! Çalışmalar başladı

Trabzon’da yapılacak ikinci bir plaj için çalışmalar başladı.

Trabzon 28.05.2020, 17:26 29.05.2020, 11:34

Haber61 - Haber Servisi

Trabzon’un Ortahisar ilçesi Yalıncak Mahallesi’nde plaj çalışmaları başladı. Bir otel zincirinin bulunduğu bölgedeki sahilin değerlendirilip, 800 metrelik bir plaj oluşturulacağı öğrenildi.

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu Haber61'i ziyaretinde yaptığı açıklamada “Ramada Otel’in alt bölgesinde 800 metrelik muhteşem bir sahil var. Herkes kendi evinin önünü kapatmış. Hepsini açıyorum. Şuanda oranın proje çalışması devam ediyor, oranın iki tarafına da otopark yapıp o 800 metrelik alanı vatandaşın plajı, yürüme yeri, nefes alma yeri olarak, denizle ikinci buluşma noktası olarak dizayn ediyoruz. Bu sene bitecek orası. “ifadelerini kullandı.

Yorumlar (24)
çağrı bekar 8 ay önce
Zamanında oraya çadır bile kurulamazdı.
Kanun vardı.
Şimdi zincir oteller ve apartmanlar dikildi.
Kanun nereye gitti ben bulamıyorum.!!!
Gkansss 8 ay önce
Daha sonralardan yine otellere peşkeş çekilmesinde
Mehmet 8 ay önce
Bravo başkan.Bir Chp li olarak alkışlıyorum.Oteller,apartmanlar, villalar babalarının malıymış gibi halka ait sahilleri kapatıyorlar.Alkişliyorum bu kararınızı.
Türker 8 ay önce
sahili parselleyen vatandaşlara iyi ders olmuş oldu. büyük başkansın
Mustafa 8 ay önce
Deniz var, hem de yok. Var biliyoruz. Orada binaların ve yolun arkasında. Hem de yok. Yilda bir kez kenarında yürüyememişsin, ailenle oturup dalgaları izleyerek bir piknik yapamamamışsın, çocuğunla denize girememişsin. Evet bir deniz var.
İbrahim köseoğlu 8 ay önce
Sayın BAŞKAN yıldızlı askerî kamp (MUTEŞEM BİR YER) ve yıldızlı maliye kampı . Trabzon halkına açılsın. Büyük iş başarmış olursunuz.
Vatandaş 8 ay önce
Önce olan sahilleri yık taş doldur şimdide sahil oluşturmaya çalış bu zihniyet bu bizim millette değişmedikçe çok daha bu kafayla gideriz biz
malik 8 ay önce
Kaşüstü sahili de bitmiş durumda.denizi bile satın almışlar.Varsa bir baba yiğit oraya dokunsun.Godoman bölgesi.
Murat 8 ay önce
Kayalardan mı yapacaksın plajı ?
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@